Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Akční kamery

Hledáš kameru, s níž můžeš jak při lezení, lyžování, surfování nebo potápění natáčet bez problémů vysoce kvalitní videa, aniž by sis musel dělat starosti, zda to kamera vydrží? Pak jsi v internetovém obchodě Hervis správně. Najdeš zde široký sortiment akčních kamer a příslušenství od předních značek jako Denver Electronics, které tě budou doprovázet při tvém dalším dobrodružství. Objednej ještě dnes online a nech si svou novou kameru doručit pohodlně až domů.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

16 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Akční kamery – každé dobrodružství v HD

Bez akčních kamer si lze dnešní svět sportu jen těžko představit. Používají je jak profesionálové, tak rekreační sportovci k tomu, aby zdokumentovali svá dobrodružství a stále častěji také jako pomůcku při tréninku. Především u profesionálních lyžařů není neobvyklé natáčet tréninkové sjezdy pomocí akční kamery, aby bylo možné se lépe seznámit s trasou nebo lépe analyzovat a posléze opravit vlastní chyby.

Čím se vyznačuje dobrá akční kamera?

Většina akčních kamer si je velmi podobná svým provedením a zpravidla se skládají ze širokoúhlého objektivu, mikrofonu, paměťové karty a dobíjecí baterie. Kamery jsou velmi malé a praktické, ale zato dokážou velmi mnoho. Při nákupu akční kamery je třeba dbát na to, aby byla jak vodotěsná, tak odolná proti nárazům, předtím, než se s ní vydáš potápět, lyžovat, lézt nebo kempovat. Kromě toho se při potápění do větších hloubek doporučuje podvodní kryt, který poskytuje další ochranu a pomáhá s vyrovnáním tlaku. Podle potřeby je ovšem k dostání četné příslušenství jako stativy, držák na surfovací prkno nebo na přilbu, které využívají především parašutisti, lyžaři a motocyklisté. Téměř všechny akční kamery jsou dnes vybaveny Wi-Fi, což ti umožní nahrávat tvá nová videa a fotky jednoduše do svého počítače. Mnoho modelů disponuje také připojením na HDMI, s jehož pomocí je možné pustit nahrávku přímo na obrazovce.

Možnosti použití akčních kamer

V současnosti jsou akční kamery zastoupeny téměř v každém sportu a přinášejí stále další dechberoucí nahrávky. Jsou známé tím, že jsou obzvláště odolné a proto se perfektně hodí k filmování při lezení, jízdě na kole a bruslení. Kromě toho jsou vodotěsné, a proto jsou s oblibou využívány také při potápění, surfování a jízdě na snowboardu. Akční kamery nepoužívají ale jen sportovci. Také při trávení volného času mají tyto praktické, odolné kamery své využití mimo jiné při natáčení videí z dovolených nebo při filmování koncertů. V internetovém obchodě Hervis najdeš velký sortiment akčních kamer a příslušenství. Objednej ještě dnes a nech si své nové vybavení doručit jednoduše až domů!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru