Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Campingové vybavení

Vybav se v internetovém obchodě Hervis na svou dovolenou v divočině! Se správným campingovým vybavením se stane z tvého dobrodružství v přírodě nezapomenutelný zážitek. U nás najdeš různé campingové vybavení , abys měl pod širým nebem všechno, co potřebuješ.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

4 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Campingové vybavení v internetovém obchodě Hervis

Pro mnohé výletníky je pobyt v pohodlném hotelu to nejdůležitější. Člověk se nemusí o nic starat a může pouze odpočívat. Ovšem jiné láká spíše dovolená v kempu v přírodě, tedy jak se říká „zpátky ke kořenům“. Pokud je toto tvůj případ, tak potřebuješ také nutné vybavení pro kempování. U Hervisu si můžeš všechno pohodlně prohlédnout a objednat si své campingové vybavení online.

Campingové vybavení na den

Kdo si chce užít kempování ve volné přírodě, neobejde se bez několika základních předmětů. Aby nemusel sedět na zemi, jsou velmi praktické campingové židle. Je možné je složit a při transportu tak nezaberou příliš místa. Většinou je pevnou součástí vybavení také campingový vařič fixer. Campingový vařič se skládá z plynové kartuše a vhodného nástavce. K vaření se zpravidla používá speciální campingové nádobí, které se snadno uklidí a lehce čistí.

Campingové vybavení na noc

Aby člověk strávil i noci během dovolené příjemně, je potřeba dodatečné campingové vybavení. To nejdůležitější je přitom nejspíš stan, který existuje v nejrůznějších provedeních. Tunelové stany jsou navrženy většinou pro více osob. Kopulové stany jsou spíše menší a nabízí prostor pro tři osoby. To samé platí pro praktické a velmi oblíbené stany Pop Up neboli krychlové stany, které jsou postaveny během okamžiku. Také zde je místo až pro tři osoby. V campingovém vybavení nesmí chybět také vhodný spacák. Podle vkusu a vnější teploty je možné si vybrat z mnoha různých provedení. Na jedné straně existují spací pytle, které je možné rozepnout a použít jako deku. Na druhé straně najdeš takzvané „mumie“, které tě během noci při nízkých teplotách ochrání před vychladnutím. Díky pohodlné podložce neležíš přímo na tvrdé a nerovné zemi. Tak můžeš díky dobrému campingovému vybavení také během dovolené v kempu dobře spát. Najdi nyní v internetovém obchodě Hervis všechno campingové vybavení a campingové příslušenství, které potřebuješ a objednej si je pohodlně online. Zboží ti dodáme domů nebo do prodejny podle tvého výběru, pokud si chceš své vybavení osobně vyzvednout!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru