Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Láhve na pití

Jste sportovec a už vás nebaví si kupovat stále nové láhve na vodu? Pak jste v našem internetovém obchodě Hervis naprosto správně! Zde najdete velký sortiment láhví na pití, díky nimž, ať již při cyklistice, fitness, lezení nebo jiných sportovních aktivitách můžete jednoduše uhasit žízeň. Objednejte si ještě dnes online a nechte si doručit až domů láhve na pití od předních značek jako Nike, Sigg a Reebok.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

41 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Díky láhvi na pití jste vždy dobře vybaveni!

Nezáleží na tom, jaký sport děláte, jedno je jisté: člověk se u toho zapotí. Pro doplnění vyloučených tekutin je obzvláště důležité pít během tělesné námahy a po ní hodně vody. Při sportu byste se nikdy neměli vzdát vody, protože tím se silně narušuje výkonnost a nedostatek tekutin může dokonce způsobit tělesné poškození. Proto byste měli jako sportovně aktivní člověk mít s sebou vždy dostatek vody.

Výhody láhve na vodu

Láhve na vodu jsou především praktické, pokud nemáte kdykoli v dosahu vodní kohoutek nebo jiný zdroj vody. Jsou pevnější a odolnější než běžné láhve a často mají také speciální povrch, díky němuž se lépe drží, čímž je pití na cestách jednodušší. Kromě toho jsou vybaveny speciálními ventily nebo sportovními uzávěry, které přísun vody usnadňují jak při činnosti, tak i v klidu. Láhve na pití jsou vhodné především pro lidi, kteří dbají na životní prostředí, protože mohou být znovu použity a většinou se dají mýt v myčce nebo jednoduše v ruce. Téměř všechny láhve na pití neobsahují BPA, látku obsaženou v běžných plastových lahvích, jejíž zdravotní riziko zkoumali zdravotní odborníci v posledních několika letech.

Správná láhev na vodu pro vás

Existují nejrůznější typy lahví na pití. Která je pro vás ta správná, záleží jak na druhu tělesné činnosti, tak na vašich osobních preferencích. Tak existují termo láhve, které se díky své obzvláště dobré izolaci doporučují především při extrémním počasí a používají se většinou při lezení, kempování a cyklistice. Pro cyklisty, kteří rádi jezdí i delší trasy a raději pijí během jízdy, existují systémy na pití. Ty se umístí do speciální přihrádky cyklistického batohu a je možné z nich pít pomocí hadičky, aniž by člověk musel zastavovat. Je jedno, k čemu ji potřebujete, v sortimentu internetového obchodu Hervis najdete určitě to správnou láhev na pití. Objednejte ještě dnes online a nechte si láhev doručit jednoduše domů nebo do vaší oblíbené prodejny!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru