Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Badmintonové míčky

Badmintonové míčky a badmintonové rakety jsou nutné pro každou úspěšnou hru. Objev proto v internetovém obchodě Hervis Online správné vybavení na badminton pro tvou příští hru a objednej si online badmintonové míčky od známých výrobců jako Talbot-Torro a MTS přímo domů nebo do své oblíbené prodejny Hervis!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

14 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Badmintonových míčků není nikdy dost!

Badminton je jedním z nejoblíbenějších rekreačních sportů u dětí i u dospělých. Hra je neuvěřitelně zábavná, ale zároveň podporuje i tělesnou zdatnost. Neboť k tomu, aby člověk míček vždy trefil, je třeba pořádně běhat po hřišti a dokázat tak, že je člověk v kondici.

Bez míčku není žádný badminton

Badmintonové míčky se odborně nazývají „shuttlecock”, protože připomínají slepičí pera. Obecně se rozlišují badmintonové míčky z přírodních a umělých materiálů. Ty z umělé hmoty se zpravidla vyrábějí z nylonu a mají velmi nízkou hmotnost. Pokud sis už někdy všiml barevných pruhů na korku badmintonového míčku, pak ti můžeme prozradit, co znamenají: tyto barevné kruhy udávají rychlost letu míčku, přičemž červená označuje tu nejvyšší rychlost. Modrá je středně rychlá a zeleně označené míčky jsou nejpomalejší. S chováním při letu je to ovšem u badmintonových míčků celkem složité. Je totiž jedno, jak jsou tvarovány, důležité je jejich uskladnění, teplota a vlhkost vzduchu. Také tloušťka per a váha korku jsou rozhodující pro sílu letu míčku.

Rozdíl je ve správném vybavení

Před koupí nových badmintonových míčků je třeba se také rozhodnout, pro jaký způsob hry budou míčky používány. Rozlišujeme badminton a speedminton, a aby bylo možné hrát optimálně obě varianty, měl by člověk dbát na odpovídající vybavení. Klasické míčky se skládají z plastového věnce a mají velmi nízkou hmotnost. Naproti tomu míčky na speedminton jsou těžší a odolnější proti větru, a proto létají rychleji a dále než badmintonové míčky. Protože u speedmintonu neexistuje předepsané hřiště a není zde žádná síť, je tato vlastnost při této hře velkou výhodou. Kromě badmintonových míčků jsou druhou důležitou součástí vybavení rakety. Ty najdeš v sadě společně s míčky a s dalším vybavením pro badminton v internetovém obchodě Hervis, kde si je můžeš objednat pohodlně online až k sobě domů.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru