Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Hry a sport

Pokud jde o hru a sport, je Hervis vždy jako první u toho: Objevujte vše kolem šipek, chůze po laně, trampolín a houpaček a skluzavek. Také stoly a sítě pro váš příští tenisový zápas najdete v eshopu Hervis. Objednejte si zboží ihned online k vám domů nebo na vybranou prodejnu.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

31 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Hry a sport v eshopu Hervis

Sport je vždy nejkrásnější, když vás baví. A kdo říká, že nelze skloubit zábavu, hru a sport? Dokonce, i když se jedná o vytrvalostní nebo silový trénink, neměli byste pohyb a s tím spojení vypětí podceňovat. Pokud tedy hledáte příjemnou zábavu na volný čas, která bude sice fyzicky trochu náročnější, pak jste v eshopu Hervis správě! Zde najdete velký výběr nejrůznějších možností, jak perfektně skloubit hru i sport.

Šipky

Šipky jsou klasickou vrhací hrou. Při ní jde o šikovnost a přesnost, protože musíte malými šipkami trefit terč. Můžete hrát sami proti sobě a trénovat vaše dovednosti, protože profesionální hráči by měli mít doma v každém případě odpovídající profesionální vybavení. Také skupinové turnaje s dalšími spoluhráči jsou velmi napínavé. Při tom se hrají šipky formou turnaje a získané body se sčítají. Tyto amatérské turnaje jsou velmi oblíbené na soukromých večírcích a hosty budou bavit. Důležitými součástmi jsou terč a šipky, které se v eshopu prodávají jako sada nebo i jednotlivě.

Houpačka a skluzavka

Hravé vštěpování sportu je u dětí velmi důležité. Pohyb na čerstvém vzduchu je to hlavní pro jejich fyzický i duševní vývoj. S houpačkami a skluzavkami vylákáte každé dítě ven. Malí dobrodruzi si na hřišti osvojují schopnosti, jako je koordinace, obratnost a zvládání výšek a rychlosti. Především ale objevují, že je pohyb zábavný. Pokud chcete vašim dětem poskytnout možnost se na zahradě pořádně vyřádit, pak jim můžete vybavení nejlépe ihned online objednat v eshopu Hervis.

Chůze po laně

Outdoorovým hitem je již nějakou dobu chůze po laně. Kam se podíváte, jakmile se venku o něco oteplí, všude jsou natažená lana. Ať již ve městě, v parku nebo na zahradě, všude vidíte balancující lidi. Chůze po laně je nabízena v různých délkách a lze ji dokonce snadno upevnit na stromy nebo sloupy pomocí ráčny s pojistkou. Tato pevná lana udrží dokonce hmotnost několika tun a jsou absolutně odolná proti roztržení. A to nejlepší: Pokud máte dost místa, můžete si lano natáhnou dokonce i uvnitř a trénovat během deštivých dní.

Trampolíny

Ještě bychom vám rádi nabídli trampolínu. Toto nářadí nadchne jak děti, tak i dospělé a zajistí jim dostatek zábavy na zahradě u vás doma. Skákáním na trampolíně posilujete břicho, nohy a hýždě, a ještě vás to bude šíleně bavit. Mnoho trampolínových nadšenců nedá na svou trampolínu dopustit a metají na zahradě salta.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru