Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Běžecká obuv Adidas

Usaď se pohodlně na pohovku a v klidu se porozhlédni v internetovém obchodě Hervis po nových běžeckých botách Adidas! Vysoce funkční a stylové boty najdeš ve všech možných modelech, takže je jisté, že se zde pro tebe najde ten správný pár! Objednej jednoduše online přímo k sobě domů nebo do pobočky Hervis ve tvém okolí.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

26 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Adidas – klasická značka obuvi a oblečení

Správná běžecká obuv je v běžeckém sportu nezbytná. Je odpovědná nejen za optimální trénink a nové rekordy, nýbrž i za optimální odpružení a stabilizaci nohou. Právě těmito kvalitami se vyznačuje běžecká obuv značky Adidas.

Moderní technika a inovativní design

Běžecké boty značky Adidas, které pomohly Jesse Owensovi již v roce 1936 k vítězství na olympijských hrách v Berlíně, prošly v uplynulých desetiletích dalším vývojem. Přitom vznikla celá řada revolučních technologií v běžeckém sportu: např. adiPRENE®+ podporuje jako přední, tak zadní část nohy prostřednictvím odpovídajícího odpružení, takže je během tréninku umožněno efektivní využití síly. Naproti tomu podrážky adiWEAR® jsou obzvláště odolné vůči vysoké námaze. Běžecké boty Adidas, které jsou vybaveny těmito technologiemi, jsou tedy vhodné především pro dlouhé tratě a častý trénink. Technologie TRAXION® dále nabízí u běžecké obuvi Adidas maximální oporu podrážek, což je praktické především pro terénní běžce. Boty Adidas Supernova jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé běžce, neboť jsou navzdory své nízké hmotnosti vybaveny optimálním odpružením a oporou. Systém Torsion od Adidasu, který najdete v mnoha modelech běžecké obuvi, poskytuje noze oporu, takže se může flexibilně a volně pohybovat. Celkově se díky této technologii zvyšuje stabilita a snižuje riziko vzniku zranění.

Všechny modely běžeckých bot Adidas umožňují co nejlepší přirozený průběh pohybu, zatímco nohy mají optimální podporu. Obecně se vyznačují všechny běžecké boty značky Adidas následujícími funkcemi:

● lehké (nízká hmotnost)
● flexibilní
● prodyšné (prodyšný svrchní materiál Mesh)
● odvádí pot
● optimální komfort při nošení

Také mezipodešev, která vrací zpátky energii boost™ pro excelentní odpružení se nachází ve většině modelů. Podrážky jsou vybaveny speciálními technologiemi odpružení tak, že je možné efektivní vracení energie, zatímco sama noha je chráněna. Díky svým inovativním technologiím se dokážou běžecké boty Adidas perfektně přizpůsobit běžeckému stylu svého nositele a tím umožňují přirozený a dynamický běh.

Kromě četných technologií, kterými jsou běžecké boty Adidas vybaveny, jsou ale také nápadné především svým rozmanitým a trendy designem. Rozmanité modely jsou k dostání ve všech možných barvách. Adidas přitom vždy sleduje nejnovější trendy a spojuje je se svým typickým designem. Hervis ti nabízí stále nové nabídky běžecké obuvi Adidas pro ženy a muže. Pokud si nejsi jistý, jaký typ nohou máš, navštiv naši pobočku Hervis, kde ti udělají zdarma analýzu nohou. Naši zaměstnanci ti pomohou najít tu správnou běžeckou botu pro tvou nohu!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru