Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Běžecká obuv Asics

Správná obuv je v běžeckém sportu nezbytná. Ať už hledáš silně tlumící modely nebo stabilizující běžecké boty: Asics nabízí běžeckou obuv pro nejrůznější typy nohy. Seznam se s aktuální nabídkou v internetovém obchodě Hervis a objednej si své nové běžecké boty Asics jednoduše online nebo si je nech doručit do své oblíbené prodejny.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

42 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Běžecká obuv Asics

Asics je jednou z předních značek v oblasti výroby běžecké obuvi. Japonská firma založená kdysi pod názvem Onitsuka Co. vytváří sportovní boty od 50. let. Pro historii firmy Asics jsou charakteristické revoluční vynálezy, jako např. klenutá oblast prstů pro jejich lepší pohyb při běhu. Dlouholetý výzkum a vývoj vedly k osobitosti běžecké obuvi Asics, kterou se dnes vyznačuje. Co je typické pro obuv této značky a na co je třeba dbát při nákupu, se dočteš zde.

Jaké druhy běžecké obuvi Asics existují?

Obecně se běžecké boty liší svými tlumícími a stabilizačními vlastnostmi. Neutrální boty jsou odpružené a hodí se pro běžce, kteří nepotřebují v botě žádnou oporu. Stabilizující boty poskytují běžcům kromě tlumení dodatečnou podporu různých částí nohy. Běžecká obuv od firmy Asics se dělí do tří kategorií:
  • cushioning
  • structured cushioning
  • maximum support
Tyto tři kategorie se vztahují k opoře nohy, kterou daný model boty nabízí. Běžecké boty cushioned jsou vhodné pro neutrální běžce. Jsou dobře odpružené, aby šetřily klouby, a kromě toho jsou obzvláště lehké. Asics ti nabízí v sérii Gel Nimbus velmi kvalitní, neutrální běžecké boty s dobrým odpružením. Kdo má sklony k nedostatečné pronaci, ten by si měl při sportu zvolit modely s vysokým tlumením, jako je Gel Cumulus. Modely structured cushioned označují stabilizující obuv, která kombinuje tlumící a podporující vlastnosti, zatímco běžecká obuv maximum support zaručuje maximální stabilitu nohy. Díky stabilizujícímu účinku obuvi maximum support, jako Gel Kayano, je zatížení při běhu lépe rozloženo. Díky zesílení středu podrážky je noha optimálně podporována a bota působí proti nadměrné pronaci.

Najděte díky analýze nohy u Hervisu vhodnou běžeckou obuv

Pokud si nejsi jistý, jaký máš typ nohy, tak navštiv naši prodejnu Hervis pro bezplatnou analýzu nohy. Naši zaměstnanci ti pomohou najít správnou běžeckou obuv pro tvé nohy. Hervis ti nabízí stále nové nabídky běžecké obuvi značky Asics pro ženy a muže. Prohlédni si naše aktuální výprodeje a objednej si své nové sportovní boty jednoduše online a nech si je poslat k sobě domů nebo do své oblíbené prodejny.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru