Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Asics

Asics, špičkový výrobce sportovní obuvi a oděvů, přesvědčuje již mnoho let svými produkty pro běžecký sport. Ale i v jiných sportovních odvětvích, jako je fitness a tenis, a dokonce i v oblasti volného času, může Asics nabídnout kvalitní obuv a funkční oblečení. Přesvědč se sám a objednej si produkty značky Asics za špičkové ceny v internetovém obchodě Hervis.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

57 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Asics – kvalita s historií

Firma Asics se spoléhá na vývoj vysoce kvalitních produktů, které zaručují při sportu nejvyšší komfort a napomáhají tělu k nejvyšším výsledkům. Název značky „Asics” je vlastně zkratka pro latinské přísloví „Anima sana in corpore sano”, což znamená „ve zdravém těle zdravý duch“. Toto přísloví poskytlo značce nejen název, ale charakterizuje také základ její filosofie: vytvářet produkty s ohledem na fyzické požadavky a uvést do souladu tělo a ducha. Kdo jednou obul boty Asics , pochopí tuto filosofii. Neboť ty přesvědčí nejvyšším komfortem při nošení a vyhoví všem požadavkům sportu, pro nějž byly vyrobeny.

Historie značky Asics

Asics se může pochlubit dlouhou historií vývoje sportovní obuvi. V roce 1949 založil v Japonsku Kihachiro Onitsuka předchůdkyni firmy Asics s myšlenkou, že sport spojuje lidi a podporuje pospolitost. Prvním výrobkem společnosti Onitsuka Co. Ltd. byly basketbalové boty, poté následovala i první běžecká obuv a díky sportovním úspěchům při velkých událostech se značka Onitsuka Tiger brzy proslavila. V historii firmy Asics se objevují četné inovace, které vylepšily funkčnost sportovní obuvi. Větrací otvory u bot na dlouhé tratě, hroty pro běžeckou dráhu, nebo oblast prstů klenutá nahoru za účelem lepšího pohybu při joggingu, všechny tyto vynálezy byly revoluční. Z firmy Onitsuka Tiger se stal Asics, dne jeden z předních světových výrobců sportovní obuvi. V roce 2002 se ovšem firma rozhodla začít znovu vyrábět oblíbené modely společnosti Onitsuka Tiger.

Asics pro běžecký sport

Je jedno, zda se jedná o profesionální nebo rekreační běžce, alespoň jeden pár bot Asics nesmí chybět v žádném botníku. Proč? Protože modely značky Asics spojují nejdůležitější vlastnosti dobré běžecké obuvi: stabilitu, tlumicí vlastnosti, komfort při nošení a optimální chování nohy. To vše jsou věci, které přispívají rozhodujícím způsobem k pozitivnímu výsledku běhání, takže by na ně měl člověk při výběru obuvi dbát. Asics pracuje také neustále na dalším vývoji a vylepšení modelů. Vysoce moderní centrum v Japonsku slouží k výzkumu a vývoji technologií, které mají za úkol vylepšit pocit při běhu. Značka Asics je známá především díky dobrému gelovému odpružení své obuvi. Nejlepší bude vyzkoušet si je na vlastní kůži. Hervis ti nabízí obrovský výběr běžecké obuvi Asics pro ženy, muže i děti. Zde najdeš také naše výhodné nabídky všech produktů značky Asics . Pokud si ještě nejsi jistý, která běžecká bota ti bude vyhovovat, můžeš to zjistit pomocí naší profesionální analýzy nohy v jedné z prodejen Hervis . Exkluzivně ti Hervis nabízí také termíny pro analýzu nohy od značky Asics. Všechny aktuální termíny pro tvé ASICS FOOT ID najdeš ihned online.

Fit a stále u míče Asics

Samozřejmě se sortiment japonského výrobce sportovní obuvi neomezuje pouze na běžecký sport. V prodejnách Hervis najdeš také obuv a oblečení pro fitness, a také tenisovou obuv značky Asics. Porozhlédni se jednoduše v našem značkovém shopu Asics a objednej si svého favorita pohodlně online. Dodáváme k tobě domů nebo do prodejny podle tvého výběru!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru