Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Atomic

Atomic je špičkovou značkou všech lyžařů světové třídy! Jestli chceš i ty lyžovat jako profesionál, tak se ihned porozhlédni v internetovém obchodě Hervis a objednej si ještě dnes přímo k sobě domů nebo do tvé oblíbené prodejny! Budeme také rádi, když nás navštívíš v prodejně dle tvého výběru a využiješ poradenství našich školených zaměstnanců.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

14 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Atomic – špičková značka pro lyžařský sport

Jako nadšený lyžař se nemůžeš obejít bez značky Atomic. Legendární lyžařské hvězdy jako Hermann Maier a Marcel Hirscher přísahají na tuto úspěšnou značku, která je věrnou průvodkyní mnoha nadšených zimních sportovců.

Historie značky Atomic

V roce 1955 byla společnost Atomic založena Rakušanem Aloisem Rohrmoserem. Původně měla jen čtyři zaměstnance, kteří vyráběli zhruba 40 párů lyží ročně. O jedenáct let později byla průmyslová produkce rozšířena a vznikla firma s druhým sídlem. Počátkem 80. let byla konečně otevřena také výrobní pobočka v Bulharsku. Vyráběly se zde lyže a příslušenství k zimním sportům. První lyže dostaly jméno „Atomic SL 1”, dodnes jich existuje 12 dále rozvinutých modelů. Hlavní odpovědnost za enormní slávu značky Atomic nesou závodní lyžaři z posledních desetiletí, ale i dnes používá tuto špičkovou značku mnoho nejlepších lyžařů. Atomic je sponzorem cca. 50 lyžařů, mezi nimi se nacházejí nejen závodní běžkaři, ale také lyžaři vyznávající freeskiing.

Nejlepší technologie

Atomic je průkopníkem na poli průmyslu lyžařského sportu. Technologické vymoženosti jsou dodnes rozhodující a znamenaly revoluci pro lyžařský sport. Kromě mnoha různých modelů lyží vyrábí Atomic i mnoho dalších užitečných produktů pro lyžování: lyžařskou obuv, lyžařské hůlky, lyžařské helmy, batohy a mnoho dalšího. Tento úspěšný podnik vyrábí optimální vybavení podle nejnovějších technologií jak pro rekreační lyžaře, tak pro profesionální běžce na lyžích. Dobrým příkladem jsou dokonalé techniky týkající se automatického přizpůsobení individuálnímu stylu jízdy lyžaře. Na základě speciální výroby se dokážou nejnovější lyže od Atomic také přizpůsobit podmínkám na sjezdovce a zaručit tak bezpečnou jízdu. Lyžařská obuv je technologicky tak pokročilá, že se přizpůsobí tvaru nohy svého nositele a tím zaručuje nejvyšší bezpečnost a komfort při nošení. Vybav se i ty nyní v internetovém obchodě Hervis inovativními nabídkami a staň se na každém kopci lyžařskou hvězdou!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru