Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Benger

Benger je všestranná sportovní značka, kterou můžeš nosit ke všem možným příležitostem: na sport a ve volném čase , ke koupání a jako lyžařské oblečení. V internetovém obchodě Hervis najdeš bohatý výběr výrobků této špičkové značky, které si můžeš zcela jednoduše objednat online přímo domů nebo do své oblíbené prodejny.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

182 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Benger – oblíbená vlastní značka společnosti Hervis

Oblíbená vlastní značka společnosti Hervis, Benger, se během let prosadila nejen díky své vynikající kvalitě a skvělému designu, nýbrž také z důvodu své všestrannosti. Její široký sortiment nezná hranic: ženy i muži, děti i starší generace - Benger je optimální pro všechny cílové skupiny a každý sport!

Historie značky Benger

Francouzská rodina Bengerových pracovala již v polovině 18. století v oblasti textilního průmyslu. To, co původně začínalo jako malá rodinná firma, se v průběhu industrializace stalo velkým podnikem. V habsburském městě Bregenz bylo před zhruba 130 lety založeno sídlo firmy, kde byly vyráběny i samostatné textilie. Již v roce 1911 si výrobci přivezli nápady z Ameriky a využili tamní nejnovější technologie k výrobě koupací módy a jemného pleteného prádla. Sortiment byl dále rozšiřován a již brzy byly vyráběny také pulovry, sport- a oblečení pro volný čas. V 60. a 70. letech byla firma Benger etablovaným hráčem v textilní branži a zaměstnávala jen v Bregenzi přibližně 500 zaměstnanců.

Stejná značka, nová tvář

Po několika změnách vlastníků začala značku Benger využívat společnost Hervis. Vynikající kvalita a úspěšný koncept této úspěšné značky se výborně kryjí s filosofií a nároky Hervisu. Právě z těchto důvodů najdeš v internetovém obchodě Hervis a v jednotlivých prodejnách široký sortiment různých produktů Benger. Vysoce funkční oblečení pro cyklistiku, běh a další sportovní aktivity, polotrika, trička a další produkty pro volný čas. Také plavky určitě upoutají pozornost: barevné plavky pro muže i ženy se postarají o vynikající náladu při koupání. Především bikiny Mix and Match značky Benger jsou totálním hitem, protože si můžeš vybrat vrchní díl a kalhotky individuálně podle velikosti a designu. Pro oblast zimních sportů nejde opomenout inovativní prádlo. Účelové spodní prádlo je opravdovým hitem především z důvodu nejnovějších termotechnologií především při lyžování!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru