Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Blizzard

Už se nemůžeš dočkat, až dorazíš na kopec a budeš sjíždět zasněženou sjezdovku? V tom případě nutně potřebuješ ty správné lyže! Pro pořádnou zábavu na sjezdovce nabízí značka Blizzard již mnoho let optimální vybavení. Objev celou řadu funkcí a inovací těchto lyží a jezdi jako profík. Porozhlédni se v internetovém obchodě Hervis a najdi vše od top značky Blizzard. Objednej jednoduše online a nech si zboží doručit přímo k sobě domů nebo do vybrané prodejny!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

19 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Lyžuj jako profesionál se značkou Blizzard

Blizzard, značka se zvučným jménem, charakterizuje hory, zimní sport a dobrodružství. Oblíbený výrobce lyží a vázání doprovází sportovce již mnoho desítek let a bez něj si není možné lyžařský sport vůbec představit.

Pionýr v lyžařském sportu

Firma Blizzard byla založena v roce 1945 rakouským truhlářem Antonem Arnsteinerem a již v roce 1953 zapsána jako ochranná známka. Kromě nábytku začal ambiciózní válečný veterán vyrábět i lyže. Díky svým enormním znalostem vyráběl velmi kvalitní produkty, které byly u kupců velmi oblíbené a značku brzy proslavily. Již v roce 1954 byly totiž pro výrobu lyží používány polyetylenové vrstvy, které se standardně používají u všech lyží dodnes. Také práce s kovem a s tekutým sklem umožnila pokročilý vývoj technologie lyží. V roce 1974 byl podnik oficiálně přejmenován na „Blizzard GmbH” a ročně se vyrábělo cca. 500 000 párů lyží. V 80. letech si navíc Blizzard vydobyl pevné místo v závodním lyžařském sportu. Mnoho prvotřídních světových lyžařů používalo vybavení značky Blizzard a díky těmto inovativním produktům dokázali získat velká vítězství. Také koncem 90. let se Blizzard proslavil, když uvedl na trh první carvingové lyže.

Četné modely a inovace značky Blizzard

Jedním z nejslavnějších modelů na trhu byly bezesporu lyže „Thermoski“, které vyráběla firma Blizzard v 70. letech. Tyto speciální lyže řízené podle teploty se dokázaly optimálně přizpůsobit poměrům na sjezdovce a tím zaručovaly více zábavy a zároveň i vyšší bezpečnost. Blizzard uvedl na trh také nové revoluční systémy vázání. Četné inovace nezůstaly bez povšimnutí a právě z tohoto důvodu si značku oblíbilo mnoho profesionálních závodníků. Tak tomu bylo i v roce 1983, kdy vyhrála rakouská lyžařská hvězda Franz Klammer se svými termolyžemi Blizzard světový pohár. Objev i ty mnoho předností značky Blizzard a objednej si ještě dnes online své nové lyže přímo domů nebo do prodejny ve tvém okolí, kde ti navíc náš školený personál dobře poradí!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru