Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Fischer

Zažijte radost z lyžování s vybavením od značky Fischer. Tato renomovaná značka nabízí již mnoho let vybavení pro nejlepší světové lyžaře a přesvědčuje svými nejnovějšími technologiemi v oblasti lyžování. Objevte běžky, lyže, běžkařské hůlky a mnoho dalšího v internetovém obchodě Hervis. Objednejte si hned online přímo domů nebo do vaší oblíbené prodejny Hervis!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

15 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Zábava při lyžování se značkou Fischer

Fischer je jednou z nejoblíbenějších značek, pokud jde o lyžařský sport. Tato renomovaná značka je již mnoho let věrnou průvodkyní mnoha zimních sportovců.

Historie značky Fischer

Firma Fischer byla založena v roce 1924 v Rakousku. Její zakladatel Josef Fischer, který jí zároveň propůjčil své jméno, vyráběl zpočátku sáňky a žebřiňáky, ovšem již brzy zahájil výrobu lyží. Produkty vyráběl ve své stodole, a proto byl každý jednotlivý produkt unikátní. Aby mohl pracovat efektivněji, pořídil si stroje na výrobu lyží, přičemž tyto stroje částečně i sám vyráběl. V roce 1936 byla zahájena sériová průmyslová výrobě tohoto zboží, což vedlo k velkému úspěšnému exportu do severní Ameriky. V 50. letech byl podnik přebudován a výrazně vzrostl počet zaměstnanců. V 60. letech oslavil Fischer své první úspěchy na poli závodního lyžování. Nejlepší světoví lyžaři z Rakouska vyhrávali s lyžemi této vynikající značky. V 70. letech byl konečně Fischer největším světovým výrobcem lyží. Kromě lyží se nyní vyráběly i běžky. Technický rozvoj produktů byl pro tuto značky vždy velmi důležitý, a proto výrobce upustil od běžných dřevěných lyží a zaměřil se na výrobu s materiály jako sklolaminát.

Velká rozmanitost produktů

Dnes Fischer nabízí mnoho různých produktů pro oblast zimních sportů: lyžařské boty, lyžařské hůlky, vázání, hokejky a mnoho dalšího. Především v oblasti lyžařských bot byla značka Fischer revoluční. V roce 2011 uvedla na trh lyžařské boty, které se během krátké doby dokážou přizpůsobit anatomii nohy. Díky tomu se poprvé prosadilo u těchto nepoddajných bot také pohodlí. Kromě enormního pohodlí při nošení a větší radosti z jízdy zaručují tyto boty také větší bezpečnost. Lyže jsou velmi vhodné jak pro profesionální sportovce, tak pro rekreační lyžaře. Ať lyže na obří slalom, carvingové lyže nebo běžky, Fischer nabízí všechno, co potřebujete, abyste předvedli vaše lyžařské schopnosti!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru