Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

GoPro

Objevte nejnovější akční kamery od GoPro pro vaše ultimativní outdoorové zážitky! Nafilmujte všechny vaše kaskadérské kousky a natočte napínavá videa sami nebo společně s vašimi přáteli. GoPro se hodí pro všechny možné sporty jako například potápění, lyžování nebo lezení. Objednejte si nejlépe ihned online přímo v internetovém obchodě Hervis a zvěčněte vaše sportovní dobrodružství!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

16 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Dobrodružství a nové perspektivy s GoPro

Hledáte kameru, kterou můžete mít s sebou bez starostí při jakékoli aktivitě? Která je jak odolná proti nárazům, tak vodotěsná, a která při potápění, surfování, jízdě na horském kole a dokonce při lyžování natáčí videa ve špičkové HD kvalitě? Pak jste u nás správně! V internetovém obchodě Hervis najdete nejen velký výběr akčních kamer GoPro, ale i nejrůznější držáky a příslušenství, které vás a vaši kameru budou doprovázet při vašem příštím dobrodružství. Objednejte ještě dnes online v internetovém obchodě Hervis a nechte si vaši novou kameru pohodlně doručit až domů.

GoPro – pionýři sportovní kinematografie

Nick Woodman založil firmu GoPro (původně Woodman Labs, Inc.) v roce 2002 po jedné dovolené se surfováním v Austrálii. Tam chtěl vyfotit sérii kvalitních snímků sebe na prkně, což se mu ovšem nepodařilo. Amatérští fotografové, kteří nemohli fotografovat příliš blízko, nedokázali udělat ani jeden dobrý obrázek Woodmana ani jeho umění. Tak se zrodil nápad malé, snadno přenosné akční kamery, která bude schopna pořizovat obrázky a videa přímo při sportovních aktivitách. Inspirace pro název „GoPro” pochází z nápadu vytvořit kameru, která je pohyblivá a dokáže pořizovat nahrávky z profesionálních úhlů. Velkou část původních peněz na zřízení firmy si vydělal Nick Woodman náhrdelníky z perel, později také řemínky ke kamerám, které prodával z autobusu na pláži. V roce 2004 uvedla firma GoPro na trh svůj první produkt, kameru 35mm, která byla odolná proti nárazům a zároveň vodotěsná. Od tohoto okamžiku patřila firma k největším podnikům ve sportovním světě. Dnes používají akční kamery k natáčení vzrušujících videí nejen profesionálové, ale i rekreační sportovci na celém světě.

Možnosti využití GoPro

Ať již potápění, lezení nebo skydiving, kamery GoPro, jako například oblíbená GoPro Hero, jsou známé tím, že natáčejí vysoce kvalitní videa dokonce i v těch nejextrémnějších podmínkách. Kromě toho si můžete složit příslušenství a držáky tak, aby byly individuálně přizpůsobené vaší oblíbené aktivitě. K dostání je vše od držáků na helmu oblíbených například u cyklistů nebo lyžařů, až po připevnění na řemínek, které se perfektně hodí ke šnorchlování a potápění. Nejvšestrannější kameru na světě i s příslušenstvím si můžete nyní objednat jednoduše v internetovém obchodě Hervis a nechat si ji doručit přímo domů nebo do vaší oblíbené prodejny.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru