Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Head

Head je již mnoho let jednou z předních značek pro lyžařský sport a tenis. S inovativními technologiemi vylepšuje Head neustále své produkty a stará se tak o optimální zážitek svých uživatelů, ať již na sjezdovce nebo na tenisovém hřišti. Objevte naše aktuální nabídky a objednejte si lyžařské vybavení nebo tenisové vybavení od Head jednoduše online.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

27 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Head - inovace, která vás nadchne

Head je jedním z předních výrobců sportovního zboží pro oblasti lyže, tenis, squash, badminton a potápění. Historie firmy Head se začala psát v roce 1950 v Baltimore, kde založil Američan Howard Head společnost Head Ski Company. Na nápad vyrábět lyže přišel Howard Head při lyžařském výletu, kde zklamaně zjistil, že lyže se stále ještě vyrábějí ze dřeva. Jako letecký technik nasbíral Head hodně zkušeností s mnohem lehčími materiály než dřevo, které se podle jeho názoru hodí také pro výrobu lyží, a mohly by přispět také ke zlepšení jejich jízdních vlastností. Tak začal Howard Head s vývojem nových lyží. Výsledkem byly první moderní sjezdové lyže, které se proslavily pod názvem Head Standard.

Revoluce v lyžařském sportu

Se zavedením lyží Head Standard došlo k revoluci v lyžařském sportu. Head Standard vychází ze sandwichové konstrukce z materiálů jako hliník nebo plast. Díky dobrým jízdním vlastnostem, především v zatáčkách, dosáhl lyže Head Standard rychle velké obliby. V polovině 60. let se stala Ski Company předním světovým výrobcem lyží. Dnes je značka Head poskytovatelem vybavení mezinárodním slavným sportovcům jako Anna Fenninger, Lindsey Vonn, Ted Ligety nebo Beat Feuz. Head se věnuje samozřejmě nejen vývoji lyží, ale také výrobě lyžařského vybavení. V internetovém obchodě Hervis si můžete pohodlně online objednat jak lyže značky Head, tak lyžařské boty a lyžařské hůlky.

Od jedné inovace k druhé

V průběhu své činnosti pro Head Ski Compan se probudil u Howarda Heada zájem o tenis. Začal s vývojem tenisové rakety z hliníku. Poprvé byla použita tenisová raketa s rámem z hliníku na US-Open v roce 1969. Head se dokázal v průběhu let etablovat jako špičková značka také v oblasti tenisu. Head stále znovu vytvářel inovace, jako v roce 1997 s první titanovou raketou. Dnešní tenisové hvězdy jako Novak Djokovic nebo Andy Murray jsou sponzorováni firmou Head a jsou velice úspěšní s různými modely tenisových raket této značky. Hervis vám nabízí tenisové rakety Head za výborné ceny. Prohlédněte si jednoduše online naše nabídky a objednejte si vaši novou raketu!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru