Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Jack & Jones

Značka Jack & Jones vyrábí elegantní oděvy pro muže. Byla kdysi založena z lásky k džínům, v současnosti ovšem nabízí široký sortiment volnočasové módy. Od volnočasových kalhot přes trendy trička až po ležérní svetry a mikiny najdete v internetovém obchodě Hervis celou řadu produktů této špičkové značky pro váš sportovní volnočasový look. Objevte nyní naši nabídku značky Jack & Jones a objednejte si jednoduše online!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

52 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Jack & Jones – móda pro muže

Jack & Jones má své kořeny v Dánsku. Zde sídlí módí podnik BESTSELLER, pod nějž spadá více než 20 módních značek. Ten založil v roce 1989 značku Jack & Jones. Na módním veletrhu v Oslu se značce podařilo na sebe upozornit s kolekcí pro muže, a tím padl startovní výstřel pro novou generaci pánské módy.

Jako pocta džínům

V prvních letech se zaměřila značka Jack & Jones hlavně na výrobu džínů. Značka usilovala o výrobu autentických džínů, a tím chtěla vzdát úctu dědictví džínů, které sloužily původně jako pracovní oblečení pro zlatokopy. Zároveň se Jack & Jones zabývá dalším vývojem designu a zpracování látek. Výsledkem této vášně pro denim jsou vysoce kvalitní pánské džíny, které zaručují příjemný pocit při nošení a díky svému odlišnému designu optimálně přispívají k vašemu individuálnímu volnočasovému vzhledu.

Volnočasová móda od hlavy až k patě

Jack & Jones ale již dávno nevyrábí pouze džíny. Mezitím se ze značky stal jeden z předních podniků nabízejících pánskou volnočasovou módu, s prodejnami po celém světě. Aby pokryla všechny rozmanitosti pánské módy, vytvořila firma Jack & Jones různé dílčí značky, jejichž produkty navrhují nezávislé designérské týmy.

● Jack & Jones Vintage Clothing: perfektní pro pohodový mužný vintage look
● Originals: volnočasové oděvy inspirované urbáními trendy indie popkultury
● Core: stylový, svěží look pro moderní muže
● Premium: klasicky aktuální se zaměřením na detaily
● Jack & Jones Tech: funkční oblečení pro aktivní muže

V internetovém obchodě Hervis se můžete obléknout od hlavy až k patě s módou od značky Jack & Jones. Nabízíme průběžně skvělé slevy na oblečení této módní značky. Prohlédněte si náš internetový obchod, objednejte si kalhoty, trička, tílka a mnoho dalšího a nechte si zboží doručit jednoduše až domů nebo do prodejny ve vašem okolí.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru