Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Lyže K2

Lyže K2 spojují nejmodernější technologie a náročný design. S různými modely lyží od K2 je zaručena ultimativní zábava v horách při jízdě na carvingových lyžích, při volném stylu nebo skialpinismu. Objevte aktuální nabídky lyží K2 u Hervisu a objednejte si pohodlně online. Dodáváme až k vám domů nebo do prodejny ve vašem okolí.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

15 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Lyže K2 – revoluční technologie pro zábavu na sjezdovce

K2 je značka pro vás, pokud hledáte vysoce kvalitní carvingové lyže na sjezdovku. Lyže K2 vám díky nejmodernějším technologiím a inovacím zaručí opravdovou zábavu v horách. Značka K2 vyvíjí již od roku 1962 lyže pro nejrůznější cílové skupiny, z vášně ke sportu. Kdysi byla založena pod názvem „K2 Sports” ve státě Washington, v současnosti je K2 známá po celém světě. A to má svůj důvod. Americký výrobce lyží přesvědčuje své zákazníky od počátku inovacemi, designem a technologiemi. Kromě výroby lyží a lyžařské obuvi se značka K2 upsala také vývoji snowboardů, in-line bruslí, oblečení a doplňků jako helmy nebo brýle.

K2 Konic Technology

Myšlenkou technologie Konic je optimálně zachytit síly, které působí na kónické lyže v obratech, a zároveň umožnit snadné zatáčení a kontrolu. Při obratu působí nejsilnější síly na vnější hrany lyží. K2 Ski s technologií Konic jsou proto na vnějších okrajích vybaveny extra silným kovem, který se stará o stabilitu a sílu při nasazení a provedení obratů. U jádra lyží K2 se dbá na sníženou hmotnost. Zde se používají materiály jako dřevo nebo nanolite, díky nimž jsou lyže mimořádně lehké. Kromě toho prominou lyže K2 Konic Technology, jako např. Ikonic 80 Ti, díky této zvláštní konstrukci snadněji chyby a lyžař si zachová optimální kontrolu při jízdě.

Nákup lyží K2 u Hervisu

V našem Ski Alpin shopu vám nabízíme široký výběr lyží K2. Vedeme jak carvingové lyže, tak lyže na freestyle pro ženy, muže a mládež. Správná velikost lyží se řídí podle vašeho stylu jízdy a vašeho umění. Pro začátečníky jsou výhodnější kratší lyže (do 10 cm kratší než výška lyžaře), protože jsou obratnější. Pokročilí lyžaři rádi sáhnou po lyžích, které odpovídají jejich tělesné výšce nebo jsou mírně kratší, protože tyto lyže jsou při vyšší rychlosti stabilnější. Pro skialpinismus nabízíme také lyže od K2, které přesvědčují výkonností a efektivitou. Objevte naše aktuální nabídky lyží K2 a objednejte si vaše nové lyže jednoduše online. Je také možné si je nechat doručit do prodejny ve vašem okolí. Tam vám nabízíme na přání za příplatek také bezpečnostní montáž. Jakmile vaše lyže dorazí, budeme vás kontaktovat. Přineste si potom s sebou vaše lyžařské boty, aby mohlo být vázání optimálně nastaveno, a vy si budete moct se svými lyžemi K2 užívat jízdy na lyžích plnými doušky.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru