Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Kola KTM

Jízdní kola a příslušenství KTM Bike Industries vás při vašich cyklovýletech nikdy nenechají ve štychu. Firma KTM Bike se vyznačuje nejvyšší kompetencí při výrobě kol a použitím nejnovějších technologií. Od horských kol až po elektrokola vám nabízí KTM velký výběr jízdních kol včetně vhodného cyklistického oblečení. A ke kompletnímu vybavení patří samozřejmě také cyklistické helmy, které KTM také nabízí. To vše najdete v internetovém obchodě Hervis za nepřekonatelné ceny. Objednejte si tedy jednoduše online a nechte si zboží zaslat domů nebo do vaší oblíbené prodejny!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

29 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Kola KTM – síla, styl a inovace

V roce 2014 oslavila firma KTM Fahrrad GmbH již 50. výročí - KTM Bikes je tedy podnik s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby kol, který neustále pracuje na vylepšení kol a při výrobě používá inovativní technologie. Jak v oblasti volného času, tak v profesionálním sportu dodržují kola KTM, co slíbí.

Kola KTM – Made in Austria

Kořeny rakouského výrobce jízdních kol sahají až do 60. let 20. století. Již v roce 1964 bylo vyrobeno první kolo s pečetí kvality Made in Austria. Značka se proslavila díky využití kol KTM v cyklistice a úspěchům sportovců jako Walter Obersberger a Walter Bronca v 70. letech. Pouhých 25 let po zhotovení prvního kola dosáhla značka KTM v roce 1989 hranice jednoho milionu prodaných kol, v současnosti prodává podnik kola a příslušenství po celém světě.

Od horského kola po elektrokolo

Společnost KTM Bikes se nezaměřuje pouze na kola pro profesionální sport, ale vyrábí i kvalitní kola pro rekreační cyklistiku. V internetovém obchodě Hervis najdete různé modely kol KTM. Od kol pro děti a mládež pro kluky i holky přes všestranně použitelná crossová a trekingová kola až po horská kola nabízí Hervis kola této značky za bezkonkurenční ceny. Také v oblasti elektrokol má KTM co nabídnout. Kromě širokého sortimentu kol KTM si můžete u Hervisu pořídit také odpovídající cyklistické oblečení KTM . Dresy a cyklistické kalhoty KTM vás upoutají futuristickým designem a vždy upoutají pozornost, nezáleží, na jakém kole přitom sedíte. Kromě toho nabízíme jako doplňky cyklistické rukavice a cyklistickou obuv od KTM.

Elektrokola jsou hitem i mezi sportovními cyklisty

Elektrokola se v poslední době těší stále větší oblibě, protože se hodí nejen na výlety a nákupy, ale dokonce i nároční sportovci již zjistili, že díky motoru mohou urazit delší trasy a klást si vyšší cíle. KTM nabízí cyklistům moderní kola s náročným designem, vybavená výkonnými motory Bosch, Shimano nebo Panasonic Motor a LCD displejem. V internetovém obchodě Hervis najdete jak elektrokola pro použití ve městě s praktickými nosiči, tak elektrokola do terénu. U značky KTM jsou složeny všechny součásti elektrokol podle nejvyšších požadavků kvality a pomocí moderních kontrolních postupů je zajištěno, aby kola odpovídala nejvyšším standardům.

Dobré vědět – montáž a dodávka vašeho kola

Vaše nové kolo si můžete nechat dodat domů částečně smontované a sami si ho složit, nebo nechat zaslat ihned do prodejny, kde vám ho sestaví náš odborný personál. Tuto praktickou službu montáže kola získáte za příplatek. Jakmile vaše kolo dorazí do prodejny, ozvou se vám naši zaměstnanci, aby s vámi probrali dotazy a zvláštní přání. Tak se budeme řídit vašimi přáními a vy si můžete vyzvednout v prodejně kompletně smontované kolo.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru