Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Kettler

Kettler se věnuje již mnoho let vývoji produktů pro oblast volného času. Hlavním cílem společnosti je podporovat zábavu ve volném čase. Objednejte si herní a sportovní zboží pro malé i velké jednoduše online a objevte nejrůznější stroje na fitness od značky Kettler v internetovém obchodě Hervis.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

3 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Kettler pro aktivní volný čas a pro zábavu při hře

Kettler je značka, jejíž paleta produktů by již nemohla být rozmanitější. Jedno však mají produkty německého podniku od domácího trenažéru až po stůl na stolní tenis společné: jejich cílem je přispět k zábavě při trávení volného času. S touto myšlenkou vyrábí Kettler od roku 1949 produkty pro oblast volného času. Ke známým objevům značky Kettler patří legendární Kettcar, domácí trenažér Golf a první hliníkové jízdní kolo. Dnes pracuje podnik neustále na nových vynálezech, které mají přispět k aktivnímu trávení volného času.

Hra a zábava se značkou Kettler

Především v oblasti hravého trávení volného času toho má značka Kettler hodně co nabídnout. S perfektně zpracovanými stoly na stolní tenis na ven i dovnitř je zábava s přáteli a s rodinou zaručena. Také pro děti nabízí Kettler celou škálu produktů, od závěsných houpaček a skluzavek až po hrací hrady a houpačky vahadlové. Samozřejmě není nic zábavnějšího než se projíždět po okolí v pořádném vozítku. Kettler nabízí různé variace šlapacích kár. Kettler ale vyrábí také koloběžky, které jsou oblíbené jak u dívek, tak u chlapců.

Fit od hlavy k patě

Také vývoj strojů na fitness stojí u značky Kettler na předním místě. Když se člověk kvůli tréninku nemusí nejdříve vydat na cestu do fitness centra, nýbrž může pohodlně trénovat na domácím trenažéru, je mnohem jednodušší dodržovat stanovené tréninkové cíle a trénovat pravidelně. Kettler nabízí nadšencům do fitness kromě domácích trenažérů ještě mnoho dalších strojů: S různými posilovacími stroji značky Kettler si tedy můžete individuálně naplánovat váš trénink. Všechno pro volný čas si můžete pohodlně objednat online ve značkovém shopu Kettler u Hervisu. Dodáme vám zboží až domů nebo do vaší oblíbené prodejny!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru