Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

La Sportiva

Italský rodinný podnik La Sportiva nabízí obuv a oblečení pro horské sporty. Nezáleží na tom, zda rádi lezete, běháte v horách nebo děláte turistické výlety, se značkou La Sportiva jste vždy výborně vybaveni na všechna překvapení, která vás v horách čekají. Objednejte jednoduše online a dobrodružství může začít!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

1 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

La Sportiva – vášeň pro hory

La Sportiva je italský podnik, který se věnuje výrobě obuvi a oblečení pro horské sporty. Původ podniku je v severní Itálii, na úpatí Dolomit, kde Narciso Delladio ve 20. letech vyráběl pro dřevorubce a sedláky z údolí Tassa a Fiemme dřevěné boty a kožené holinky. Řemeslo, které mělo velký ohlas, a z nějž se stal základ společnosti La Sportiva. Již koncem 40. let musel Delladio zaměstnat nové spolupracovníky, protože poptávka po holinkách rostla.
V 50. letech se k podniku připojil Narcisův syn a byly vytvořeny první lyžařské boty. Byla zavedena značka La Sportiva. V průběhu let začali pro rodinný podnik pracovat i Narcisovi další synové, a během 80. let se změnilo zaměření La Sportiva na lezecký sport. To byl krok, který podniku otevřel dveře ke světovému úspěchu, protože díky vývoji lezecké obuvi na sebe přitáhla La Sportiva velkou pozornost.
Také dnes jsou lezecké boty pevnou součástí sortimentu italského podniku. Dnes je La Sportiva kromě toho známá vývojem robustní outdoorové obuvi. Ať na turistiku, trekking nebo pěší výlety, boty od La Sportiva jsou z důvodu dobrého zpracování a použití nejmodernějších technologií velmi oblíbené. Také profesionální sportovci z oblasti lezení, horského běhu a skialpinismu důvěřují značce La Sportiva.

Oblečení La Sportiva

Vášniví horští sportovci vědí, jak důležité je při lezení, běhu nebo skialpinismu to správné oblečení. Kromě obuvi La Sportiva najdete v internetovém obchodě Hervis velký výběr bund a kalhot této špičkové značky. Také při výběru oblečení je kladen důraz na to, aby odpovídalo požadavkům venkovního sportu. Prodyšnost, tepelná izolace, odolnost proti větru a nepromokavost jsou dosaženy prostřednictvím nejmodernějších technologií, jako např. Primaloft. Zboží značky La Sportiva si můžete u Hervisu objednat pohodlně online. Objevte nyní aktuální výprodeje outdoorové obuvi a oblečení této přední italské značky!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru