Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Leki

Leki vybavuje špičkové atlety i sportovní kluby po celém světě svými výjimečnými produkty. Nezáleží na tom, jaký sport nejraději provozujete, od skialpinismu a běžeckého lyžování přes turistiku a nordic walking, Leki nabízí něco pro všechna sportovní odvětví. Porozhlédněte se v internetovém obchodě Hervis a objednejte ještě dnes online!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

46 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Leki v internetovém obchodě Hervis

Leki, specialista na sportovní vybavení, je přítomen téměř ve všech sportovních odvětvích. Tento německý podnik vyrábí již od roku 1948 výrobky ze dřeva a postupně se stále více zaměřil na produkty pro oblast sportu. Přitom kladl zvláštní důraz na detaily. Začátky nového výrobního zaměření byly totiž ve znamení výroby rukojetí a talířků pro lyžařské hole. Od roku 1970 byla konečně zahájena také výroba lyžařských holí. Sortiment byl rozšířen o hole na běžecké lyžování, trekkingové hole a hole na nordic walking .

Leki můžeme označit za přední světovou značku v oblasti sportovních holí. Teleskopické hole pro trekking a inovativní hole na nordic walking jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími technickými standardy. Další produkty, jako například rukavice na lyže a snowboard patří také ke špičkovým výrobkům značky Leki. Jsou robustní a vyrobeny náročnou technikou a prsty jsou ergonomicky tvarované. Dodatečné titanové a silikonové panely v oblasti prstů a kloubů zaručují komfort při nošení a absolutní bezpečnost. Použité materiály sahají od neoprenu až k vysoce kvalitní kůži. S těmito rukavicemi jsou snadné dokonce i nejtěžší horské túry a lyžařské závody. Z tohoto důvodu podporuje Leki se svými neuvěřitelnými produkty také mnoho atletů a profesionálních sportovních týmů po celém světě, jako například Německý lyžařský svaz nebo Švédský svaz biatlonistů.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru