Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Mammut

Pohyb na čerstvém vzduchu je dobrý pro tělesnou zdatnost a vynikající relaxací po stresu všedního dne. Kempování, turistika, lezení a skialpinismus jsou jen některé z oblíbených outdoorových sportů, které s nadšením provozuje mnoho lidí. Při sportu v přírodě a v horách by měl být člověk ovšem dobře vybaven, aby mohl bezpečně vyrazit. Právě z tohoto důvodu jsou výrobky specialisty na lezení a horský sport Mammut, které najdete v internetovém obchodě Hervis a můžete si je jednoduše objednat až domů, vhodné pro delší výlety do přírody.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

9 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Mammut jako ideální průvodce pro outdoorové aktivity

Příznivci hor a outdoorových aktivit milují oblečení, obuv a vybavení od značky Mammut. Tato značka je oceňována sportovci z celého světa a dnes našla mnoho příznivců i v oblasti volného času.

Mammut – číslo jedna pro outdoorové sportovce

Již v roce 1862 spatřila světlo světa společnost Mammut Sports Group AG ve Švýcarsku. Původně se jednalo o provaznictví. Již brzy se začala společnost Mammut specializovat na oblečení, batohy, vybavení na lezení a mnoho dalších produktů pro outdoorové sporty. Ve výrobě lezeckých lan se Mammut momentálně nachází mezi předními světovými výrobci a boduje bezpečnostními požadavky a výrobou šetrnou k životnímu prostředí. Kromě vybavení pro horské sporty je značka Mammut známá především svým všestranným sportovním oblečením. Textilie jsou zaměřeny obzvláště na funkčnost a zaručují díky nejnovějším technologiím a nejmodernějším materiálům mnohé výhody. Prodyšnost, odvádění potu, chladivé i hřejivé efekty a mnoho dalšího umožňují, že se z každé sportovní aktivity stane nezapomenutelný zážitek. Textilie Mammut podporují proto ideálně při každém dobrodružství v přírodě!

Od kempování po skialpinismus – rozmanitost značky Mammut

Mammut je perfektní volbou pro všechny možné druhy sportů v oblasti outdoorových činností. Vybavení této úspěšné značky je vhodné pro kempování, turistiku a pro lezení. Od spacích pytlů, lezeckých úvazů a trekkingové obuvi až po outdoorové svetry vyrábí Mammut vše, co potřebujete pro úspěšný den v přírodě a v horách. Značka je dlouholetým průvodcem také pro vášnivé skialpinisty. Její lavinové batohy, speciální skialpinistické oblečení a čelní svítilny nabízí optimální vybavení pro každý výlet v zasněženém terénu a zároveň zajišťují optimální bezpečnost.

Prohlédněte si ihned internetový obchod Hervis a vyberte si vaše nové lezecké a skialpinistické vybavení od značky Mammut. Můžete si je jednoduše objednat online – nechte si je doručit až domů nebo do vybrané prodejny!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru