Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Merrell

Outdoorová obuv Merrell pro vaše zážitky v přírodě Merrell je jedním z nejoblíbenějších světových výrobců outdoorové obuvi. Sportovní boty, boty na trail running a nazouváky jsou vhodné jak pro volný čas, tak pro dlouhé vycházky a trekking. Prohlédněte si jednoduše náš sortiment značky Merrell u Hervisu, objednejte online a nechte si obuv doručit pohodlně až domů nebo do vybrané prodejny Hervis ve vašem okolí!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

15 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Merrell – expert na outdoorovou obuv

Když tři nadšení sportovci zakládali značku Merrell, nejspíš nemysleli na to, že budou se svým podnikem patřit k nejúspěšnějším světovým výrobcům sportovní obuvi. Ovšem všestranná obuv Merrell přesvědčila velké množství outdoorových sportovců. Jak při venkovních sportech, tak v běžném životě jsou tyto boty extrémně oblíbené a mají četné příznivce.

Založení úspěšné značky

Dva američtí podnikatelé, kteří již byli aktivní ve sportovním průmyslu, chtěli vnést revoluci do oblasti sportovní obuvi a obohatit ji svými inovacemi. Nebyli spokojeni se stávající funkční outdoorovou obuví, a proto vzali vývoj vhodných bot jednoduše do vlastních rukou. Spojili se s jistým R.J. Merrellem, který jim pomohl při výrobě, a propůjčil značce své známé jméno. Merrell byl již zběhlý ve výrobě kozaček, které vyráběl pro své kupce za drahé peníze. V roce 1982 byla konečně ve společné spolupráci vytvořena první turistická obuv, která byla cenově dostupná pro každého. V roce 1983 byl zahájen prodej na americkém východním pobřeží, ale v následujících letech se staly boty Merrell tak oblíbené, že se podnik stále více rozšiřoval. Počátkem 90. let se produkty prodávaly již ve 22 zemích.

Rozmanitost produktů a inovací značky Merrell

Merrell na sebe upozornil především výrobou ultra lehkých bot na trail running. Tyto boty pro outdoorový sport jsou vyrobeny z extrémně lehkých materiálů a je možné je jako nazouváky rychle obout a zout, ale přitom mají velmi odolnou a robustní podrážku. Boty jsou pro náročné výlety do přírody vybaveny celou řadou funkcí, jako prodyšnost, regulace teploty a odolnost proti počasí. Svým designem se podobají boty Merrell dobře vypadající volnočasové obuvi, a proto je můžete kombinovat nejen při sportovních aktivitách, ale také na běžné nošení k různým outfitům.
Sportovní obuv značky Merrell by tedy neměla chybět v žádném botníku! Objednejte ihned online, abyste i vy mohli objevit mnoho výhod této špičkové značky!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru