Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Svetry & mikiny Nike

Funkčně při sportu a stylově při běžném nošení – s trendy svetry a mikinami Nike budete vždy výborně vybaveni. Objevte nejnovější kolekci značky Nike a doplňte svůj look o nové trendy kousky. Od decentních potisků s logem až po grafické vzory a promyšlené materiály splní nová kolekce jakékoli přání. Pořiďte si ihned nový svetr nebo mikinu v internetovém obchodě Hervis . Ke sportovnímu outfitu patří ale také boty, trička a kalhoty – prozkoumejte jednoduše náš internetový obchod a sestavte si váš zcela individuální outfit.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

13 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Stylové a zároveň funkční – svetry a mikiny Nike

Již více než 50 let se zabývá značka Nike obuví a bez ní by byl svět sportu nepředstavitelný. Počátky firmy sahají k zakladateli Billu Bowermanovi, který založil v toce 1964 podnik s názvem „Blue Ribbon Sports”, o sedm let později jej přejmenoval na „Nike” a v roce 1972 uvedl na trh svou první vlastní kolekci obuvi. Jméno celosvětově známého výrobce obuvi ostatně pochází z řečtiny a znamená vítězství.

Dnes sahá spektrum produktů Nike mnohem dál než jen ke klasickým běžeckým botám. Koncern vyrábí obuv pro téměř všechny myslitelné druhy sportů – ať již fotbalová obuv, běžecké, golfové boty nebo dokonce in-line brusle. V nabídce ale najdeme také ležérní volnočasové oblečení stejně jako moderní a inovativní funkční oblečení pro sportovce. Značce Nike se daří díky vysokým standardům v oblasti zpracování textilu a technologie stále znovu prosazovat a ne nadarmo je nespornou jedničkou v oblasti sportovního oblečení. A kvalita hovoří sama za sebe, neboť sportovci na celém světě si váží produktů Nike.

Vhodné svetry pro všední den i na trénink

V internetovém obchodě Hervis najdete nejnovější kolekci svetrů a mikin Nike pro ženy, muže i děti. Díky stylovým potiskům a trendy grafickým vzorům jsou tyto kousky oblečení ideálními průvodci pro všední den a perfektně doplní váš sportovní volnočasový look. Mezi svetry a mikinami Nike se ale nacházejí také speciální svršky pro váš běžecký nebo fitness trénink. Svetry a pulovry udržují tělo nejen v suchu, ale i v teple. Protože když se během tréninku pořádně zapotíte, neměli byste se pak ihned ochladit. Díky inovativním materiálům nového sportovního oblečení Nike zabrání svetry a mikiny tomu, aby i po náročném tréninku váš tělo příliš rychle ztratilo teplo. Lehké běžecké svetry mají tu velkou výhodu, že jsou vyrobeny z materiálu absorbujícího vlhkost, a díky ergonomické konstrukci plochých švů se ideálně přizpůsobí tvaru těla. Tím zůstává zaručena volnost pohybu při tréninku.

Prohlédněte si ihned novou kolekci svetrů a mikin Nike v internetovém obchodě Hervis a objevte nejen moderní, ale také velmi kvalitní svršky. Vaše oblíbené zboží si můžete pouze několika klinknutími nechat jednoduše poslat domů nebo do vaší nejbližší prodejny.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru