Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Volnočasová obuv Nike

Pokud máte nejraději pohodlí a trendy, pak jsou boty pro volný čas značky Nike pro vás ta správná volba! Boty Nike jsou známé svou výkonností a stylovým designem. Objevte jejich rozmanitou nabídku v internetovém obchodě Hervis, vyberte si váš oblíbený model a nechte si své nové boty Nike doručit pohodlně až domů nebo do vybrané prodejny ve vašem okolí!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

63 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Podle nejnovějších trendů – volnočasová obuv Nike

Nike zaujme nejen celosvětově známou běžeckou obuví zaměřenou na maximální výkon, ale i stylovými botami pro volný čas v různých provedeních. Každý zná pestrobarevné sneakersy od Nike, které jsou třešničkou na dortu každého outfitu. Pokud jste i vy fanoušek volnočasové obuvi Nike, tak se rozhlédněte ihned v internetovém obchodě Hervis!

Technologie a inovace se snoubí se stylem

Nabídka volnočasové obuvi Nike splní opravdu každé přání: ženy i muži si mohou vybrat mezi úzkými a elegantními, nebo nápadnými a velkoryse zdobenými sneakersy. Rozmanitost volnočasové obuvi Nike se projeví především v množství různých modelů. Přitom má každý model vlastní a speciální přednosti. Obecně známý model Nike Air Max, který existuje v mnoha různých provedeních, vznikl již v roce 1987 a byl neustále vylepšován. Zvláštní na těchto botách je, že jsou vybaveny air pads a tím zaručují optimální odpružení. Díky rapové scéně si získaly kultovní status a i dnes si bez nich nelze představit žádný šatník. Momentálně jsou boty Nike pro volný čas jako Air Max zastoupeny také v business stylu.
Také Nike MD Runner 2 se těší velké oblibě. Jeho obzvláště flexibilní podrážka poskytuje příjemný komfort při nošení, takže se člověk cítí celý den dobře. Trendy boty Nike Tanjun jsou vyrobeny z flexibilního, prodyšného textilního svrchního materiálu, takže se v nich dá chodit i v teplých dnech. Stejně jako u všech volnočasových bot Nike zaručuje speciální podrážka z materiálu unit mimořádný komfort při nošení. Všechny modely mají společné, že byly vytvořeny jak vědci, tak v úzké spolupráci se špičkovými atlety. Volnočasová obuv Nike by měla prostě nejen dobře vypadat, ale i co možná nejvíce podporovat nohy.
Kromě rozmanitosti nejrůznějších modelů, pro které se můžete rozhodnout, hraje velkou roli samozřejmě také design a barva bot. Outfit je totiž perfektní teprve tehdy, když k němu máme ty správné boty. Pokud se rádi oblékáte nápadně a šíleně, pak je skvělou volbou volnočasová obuv Nike v křiklavých barvách. Jestliže ovšem dáváte přednost jednodušším modelům, pak jsou pro vás ideální klasické bílé nebo jednobarevné sneakersy. Rozhlédněte se nejlépe ihned v internetovém obchodě Hervis a objednejte si své favority přímo až domů! Můžete si je nechat také doručit do vaší oblíbené prodejny Hervis a vyzkoušet si své nové boty Nike na místě, kde zároveň využijete poradenství našeho odborného personálu.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru