Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Nike

Nike přispívá již mnoho let k úspěchům sportovců na celém světě. Její sportovní obuv, jako například klasické Air Max, jsou oblíbené boty na běh a fitness. Ale také při trávení volného času se těší Nike velké oblibě a její produkty můžete kombinovat ke všem možných outfitům. Nike vám nabízí samozřejmě nejen kvalitní sportovní obuv, ale také velký výběr sportovního a volnočasového oblečení. Objevte nyní rozmanitost značky Nike v internetovém obchodě Hervis. Objednejte si ihned online a nechte si zboží doručit pohodlně až domů!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

249 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Se značkou Nike k nejvyšším sportovním výkonům

Nike je americký výrobce sportovního zboží, který je známý na celém světě. Miliony sportovců jsou nadšenými příznivci značky Nike a absolvují své tréninky výhradně s obuví a sportovním oblečení této známí značky.

Nike – světová jednička v oblasti sportovního zboží

Každý zná černý háček, slavné logo značky Nike. Značka byla pojmenována po řecké bohyni vítězství Niké. Pod tímto jménem vytvořili v roce 1971 bývalý trenér a podnikatel vysoce kvalitní a inovativní sportovní boty, které jsou dodnes revoluční. Obuv Nike se tehdy vyznačovala především tím, že byla lehčí než běžné boty na americkém trhu, a byla vybavená profilovanými podrážkami. Firma Nike začala již v roce 1978, sedm let od oficiálního založení, vyvážet do Evropy. Podnikatelský koncept značky se zcela rozvinul, když zakladatelé uzavřeli obchody s populárními sportovními hvězdami, a tím výrazně zvýšili svoji popularitu. Především boty navržené ve spolupráci s basketbalovou hvězdou Michaelem Jordanem jménem „Air Jordan” přinesly ohromný zisk a vedly k definitivnímu usazení se značky jako inovativní značka sportovních potřeb. Kromě basketbalu se značka proslavila také v jiných sportovních odvětvích, jako například běh nebo fitness. Stejně tak rozpoznala význam fotbalu a uzavřela ještě v 90. letech smlouvu s reprezentačním týmem Brazílie. V následujících letech se značka Nike stala stále důležitějších partnerem mnoha fotbalových svazů po celém světě. Fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo dokonce navrhl vlastní kolekce pro Nike a stal se módním vzorem pro mnohé sportovce. Poté následovaly ještě smlouvy o vybavení s profesionálními sportovci jako Tiger Woods a Lance Armstrong z oblastí golf a cyklistika.

Rozmanitost produktů značky Nike

Nike vyrábí již od počátku velmi kvalitní, především ovšem inovativní sportovní obuv. Ta je slavná obzvláště díky nápadnému designu v četných barvách a variantách. Fanoušci obuvi Nike ji oceňují ovšem nejen kvůli jejímu speciálnímu vzhledu, ale také kvůli jejím funkčním vlastnostem, které pomáhají dosáhnout vynikajících sportovních výkonů. Stejně tak moderní bylo sportovní oblečení Nike, jehož materiály byly zpracovány podle nejvyšších standardů textilní technologie. V oblasti sportovního vybavení může Nike také nabídnout rozsáhlý sortiment doplňků pro fitness a trénink.
Klikněte nejlépe ihned na internetový obchod Hervis a objevte naše aktuální výprodeje Nike. Objednejte si zboží této americké značky podle vašeho přání – od Air Max až po fotbalovou obuv – až domů nebo do vaší oblíbené prodejny a zde využijte poradenství ohledně výhod výrobků Nike od našeho školeného personálu.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru