Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Polar

Objevujte v eshopu Hervis praktické vybavení Polar pro váš oblíbený sport a intenzivní trénink. Od počítačů pro jízdní kola a měřicího zařízení přes sportovní hodinky najdete jen špičkové modely Polar. Podívejte se s v klidu a objednávejte online a pohodlně z domu nebo navštivte vámi vybranou prodejnu ve vašem okolí, kde vám náš vyškolený personál velmi ochotně poradí.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

23 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
FT 60 M černý
Polar FT 60 M černý
-33%
Polar  FT 60 M černý
2,400 Kč
místo 3,599 Kč *
FT 60 W černý
Polar FT 60 W černý
-30%
Polar  FT 60 W černý
2,500 Kč
místo 3,599 Kč *
FT7 W lila
Polar FT7 W lila
-42%
Polar  FT7 W lila
1,550 Kč
místo 2,699 Kč *
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Sportovní hodinky Polar v internetovém obdhově Hervis

Polar je průkopníkem v oblasti měření srdeční frekvence, sledovačů aktivity a tréninkových počítačů. Díky téměř 40leté zkušenosti je firma předním světovým výrobcem v oblasti tréninkových technologií zaměřených na sledování srdeční frekvence a nabízí rozsáhlý sortiment, včetně cyklopočítačů, nositelné sportovní elektroniky a sledovačů aktivity, tréninkových aplikací a online servisu. Oceněný tréninkový počítač je první volbou mnoha sportovců. Ať již začátečníci nebo profesionální sportovci, sortiment Polar nabízí vhodné produkty pro každého uživatele. Technicky kvalitní zařízení zaznamenávají hodnoty během běhání i procházky parkem. Jednoduchou samočinnou analýzou dat můžete snadno sledovat vlastní aktivitu a rovněž se v ní zlepšovat.

Nápad o Polar byl revoluční: Zařízení na měření srdeční frekvence byly v pozdější 70. letech 20. století používány výlučně pro stacionární trénink. Měřicí zařízení byla proto připojována na prsty a spojena kabelem s hrudním pásem. Zakladatelé této světové značky byly toho názoru, že měření srdeční frekvence by mělo být možné i pro sportovce, kteří jsou neustále v pohybu. Navíc byla takto zaznamenaná data značně nepřesná a neposkytovala tak žádné přesné informace o skutečné fyzické kondici. Polar proto pracoval s vědeckou spoluprací na vývoji špičkových měřicích zařízení, až konečně v roce 1982 uvedl na trh svůj první produkt. S Polar Flow – bezplatnou mobilní aplikací (iOS a Android) a webovým servisem – Polar svým uživatelům nabízí rozsáhlý přehled o jejich aktivitě a fyzické kondici.

Uživatelé mohou svůj trénink, aktivitu i spánek detailně analyzovat. Polar Beat je tréninková aplikace, která nabízí čistě záznam dat. Interpretuje trénink, aby uživatel věděl, čeho dosáhl a jak by mohl své cíle více zefektivnit. Polar Beat nabízí spolu se senzorem srdeční frekvence Polar H7 Bluetooth Smart detailní informace. Kromě toho je Polar kompatibilní s mnoha předními platformami pro zdravý životní styl a fitness. Výzkum, vývoj produktů a design probíhají ve Finsku, s hlavním sídlem ve finském Oulu tato soukromá firma působí v 80 zemích. V eshopu Hervis najdete nejrůznější produkty Polar, jako např. měřicí zařízení a sportovní hodinky. Nejoblíbenější modely jsou sportovní hodinky s GPS Polar Loop a V800. Hodinky jsou měkké a pružné, sedí perfektně na zápěstí a jsou vybaveny řadou funkcí. Objednejte si je ještě dnes a objevujte všechny výhody!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru