Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Puma

Ať již jste fotbalisté, běžci nebo nadšenci pro fitness, s produkty Puma budete vždy perfektně vybaveni! Prohlédněte si je rovnou v eshopu Hervis a objevujte obuv, oblečení a vybavení Puma pro všechny možné druhy sportu. Zahajte váš optimální trénink ještě dnes a objednávejte nyní online pohodlně až k vám domů!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

191 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Puma - váš partner pro všechny druhy sportu

Puma je jednou z nejoblíbenějších sportovních značek na světě. Mnoho sportovců vsází již dlouhá léta na obuv a oblečení Puma.

Puma se stala jednou z nejznámějších značek

Puma byla založena v roce 1948 v Německu. Zakladatelem značky byl jistý Rudolf Dassler, který provozoval již od roku 1920 spolu se svým bratrem Adolfem Dasslerem továrnu na boty. Bratři se ale nepohodli a poté, co se Adolf osamostatnil se svou firmou Adidas, Rudolf vytvořil vlastní značku Puma. Oba bratři se zaměřili od svého počátku na výrobu sportovní obuvi. Puma určovala trend ve vývoji technologie šroubovacích kolíků pro moderní kopačky. Inovace byla revoluční natolik, že mnoho fotbalových týmů po celém světě uzavřelo se společností Puma smlouvy a začalo hrát v nových kopačkách. Také rakouský národní tým je vybaven obuví Puma. Pro špičkové modely je charakteristický plochý střih a pružná konstrukce pro optimální kontakt s míčem. Dodnes Puma vybavuje profesionální hráče po celém světě.

Velký výběr značky Puma

Nejen pro fotbalisty, běžce nebo nadšence pro fitness je Puma velmi oblíbenou značkou. Světová jednička v běhu Usain Bolt závodí již léta v běžeckých botách Puma. Značka ale není známá jen svou revoluční obuví. Také oblečení je vysoce funkční, kvalitní a poskytuje sportovcům vše, co potřebují pro úspěšný trénink. Trička, topy, kalhoty, mikiny, bundy apod. jsou

● prodyšné
● odvádí pot
● vodě odolné
● vodotěsné
● chladící a mnoho dalšího.

V posledních letech se Puma profiluje stále více jako značka spojená s určitým životním stylem. Volnočasové oblečení je oblíbené u všech věkových skupin a spojuje v sobě elegantní design a módní trendy s funkčními materiály. Také slavná zpěvačka Rihanna zjistila, že je Puma velmi módní a spolupracuje s touto značkou jako lifestylová designérka. Kolekci Superstar najdete i v eshopu Hervis. Prohlédněte si nabídku a jednoduše objednávejte online s dodávkou přímo k vám domů.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru