Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Salewa

Salewa je přední značka, pokud jde o obuv, vybavení a oblečení v oblasti outdoorového vybavení a vysokohorské turistiky. Objevujte nejnovější nabídku Salewa v eshopu Hervis a objednávejte ještě dnes online přímo k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu Hervis! Protože vás již určitě čeká další dobrodružství v horách!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

12 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Salewa - připravte se na vaše další dobrodružství!

Že se ze společnosti zaměřené na výrobu sedel a koženého zboží jednou stane přední výrobce outdoorového vybavení, zřejmě Joseph Liebhart při jejím založení v roce 1935 vůbec netušil. Za světově známou značkou se skrývá velmi zajímavá historie.

Od tašky na fotoaparát k lyžařským hůlkám

Spousta lidí zná značku Salewa jako výrobce vybavení pro vysokohorský sport. Tomu tak ale vždy nebylo, protože dříve se tato německá firma soustředila výlučně na výrobu obalů na fotoaparáty. Krátce na to začala firma Salewa kromě prodeje kožených fotbalových míčů i s výrobou lyžařských hůlek. Tím byl položen základní kámen pro cestu do světa vysokohorské turistiky. Následoval proslulý batoh Andy a plně nastavitelné lehké mačky. Revoluce ve vysokohorské turistice. Postupně se Salewa etablovala svými inovativními produkty, jako byl trubkový šroub do ledu, jako renomovaná značka v oblasti vysokohorské turistiky. I milovníci outdooru si již několik desetiletí oblíbili obuv Salewa. Robustní, voděodolné, prodyšné a se silnou přilnavostí poskytují dostatek bezpečí na horách a jsou na dlouhých túrách velmi pohodlné. Úzká spolupráce s osobnostmi v oblasti horolezectví, jako byl Reinhold Messner, pomohla firmě své produkty dále vyvíjet. Přímo u alpinismu je důležité vyvarovat se nadměrné hmotnosti, abyste se mohli vlně pohybovat. Přesně proto Salewa klade při vyvíjení nových produktů důraz na nižší hmotnost a maximální možnou odolnost. Ať již helmy, karabiny nebo oblečení, Salewa vám nabízí lehké produkty, které odolávají extrémnímu zatížení v horách.

Vybavte se na hory

V eshopu Hervis najdete od vybavení přes obuv až po oblečení různé zboží této špičkové značky pro outdoor a horolezectví. Objevujte naši aktuální nabídku pro kempování nebo objednávejte od Salewa online vše, co potřebujete pro lezení nebo turistiku. I pro vaši příští výpravu na lyžích najdete vše v eshopu Hervis. Objednávejte pohodlně a nechejte si vaše zboží doručit jednoduše až k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu ve vašem okolí - hory volají!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru