Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Lyžařské boty Salomon

Buďte i v extrémních sjezdech absolutně chráněni a pokořte nové sjezdovky v lyžařských botách Salomon. Objednejte si nové lyžařské body Salomon jednoduše a pohodlně v eshopu Hervis a nechejte si je doručit přímo k vám domů nebo rovnou do vámi vybrané prodejny Hervis.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

9 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Lyžařské boty Salomon - individuálně přizpůsobené pro absolutní pohodlí

V roce 1947 byla tato úspěšná značka Salomon založena malou rodinou z jihu Francie s příjmením „Salomon“. Již v 70. letech se stala značka Salomon předním výrobcem v oblasti lyžování. V roce 1980 byla na trh uvedena první lyžařská bota Salomon. O té doby byla neustále vyvíjena a posouvána na nejnovější technologickou úroveň. Salomon vyvinul již v roce 1996 první lyžařskou botu s vnitřní botou tvarovanou zatepla, takže bylo možné botu individuálně přizpůsobit potřebám lyžaře.

Různé modely pro maximální požitek z lyžování

Salomon je průkopníkem ve vývoji lyžařských bot již více než 35 let. Vše začalo s botou Salomon Nordic System Boot. Kombinace inovativního lyžařského vázání s kvalitními lyžařskými botami byla revolucí v lyžování. Podle toho, jaké vybavení a schopnosti jako lyžař máte, jsou nabízeny i různé modely lyžařských bot Salomon. Salomon X-Max například propůjčují díky své speciální technologii Twinframe vynikající přenášení síly a jsou zaměřeny na individuální tvar. Lyžařská bota Salomon Mission Sport je zaměřena na pohodlí a teplo a je optimální pro všechny rekreační lyžaře. Salomon Team, bota pro mládež a děti, se nejen snadno zapíná, ale je také anatomicky tvarovaná a umožňuje přímé přenášení síly pro maximální pokroky v lyžování. Také série Salomon X-Pro přesvědčí vynikajícím přenášením energie a lyžařské boty tak jsou velmi stabilní. Mezi mnoha dalšími modely vyniká Salomon Quest, který je oblíben pro svůj komfort a snadné používání.
S lyžařskými botami Salomon pro ženy, muže a děti budete mít na svahu zaručený výkon! V každém terénu na horách si užijete maximální potěšení z jízdy. Objednávejte ještě dne v eshopu Hervis a pusťte se do dalších lyžařských zážitků.

Perfektní tvar s technologiemi Custom Fit a Custom Shell

Každé chodidlo má individuální tvar. Výzvou pro vývoj lyžařských bot je nabídnout lyžařům komfort a výkon i u sériově vyráběných bot. Salomon je odborníkem, co se týče tvaru lyžařských bot a v technologii Custom Fit a Custom Shell našel řešení problému. Tepelným tvarováním se vnitřní bota i vnější skelet individuálně přizpůsobí. Tak lze zabránit otlakům. Se sériemi X-Pro, X-Max, Quest-Pro a Quest-Max od Salomon získá každý lyžař, ať již začátečník nebo pokročilý, individuální tvar.

Technologie Custom Fit zajistí optimální přizpůsobení vnitřní lyžařské boty. Různé konstrukce vnitřní boty od my custom fit až po my custom fit LAB poskytují znatelný komfort a perfektní stabilitu. Vnitřní bota je založena na pěnové konstrukci, která se skládá ze tří vrstev a lze ji tvarovat již minimálním teplem. Nejnovější patentovaná technologie tvarování od Salomon se nazývá custom fit 3D. U těchto modelů jsou hlavní místa předtvarována a oblast kotníků a paty je tvořena tepelně flexibilní PE pěnou. Custom fit 3D má tři výhody:

● okamžité odstranění otlaků
● tvar s lepší dynamikou
● snadné nazouvání a vyzouvání
● perfektní stabilita

Vaše lyžařské boty Salomon s technologií custom fit 3D si můžete nechat přizpůsobit na pobočce Hervis během cca 25 minut. Technologie Custom Shell od Salomon umožňuje absolutní přizpůsobení vnějšího skeletu. K tomu je použit materiál Kaprolene™, který zajišťuje, aby se skelet boty nahřáním vytvaroval a individuálně přizpůsobil chodidlu. Poté si bota zachová svůj individuální tvar. Custom Shell 360° poskytuje lyžařům absolutní komfort, protože se u této technologie anatomicky netvaruje jen skelet v oblasti chodidel, ale také horní část bot. Díky této technologii lze botu na zakončení rozšířit až o 11 milimetrů.
Lyžařské boty Custom Shell 360° si můžete rovněž nechat přizpůsobit v pobočkách Hervis. Lyžařská bota se při tom nejprve 10 minut nahřívá, poté si ji lyžař obuje a během 4 minut se nota přizpůsobí tvaru jeho chodidla. Po vychlazení, trvajícím cca 6 minut, je bota Salomon individuálně vytvarována - perfektního tvaru tedy docílíte za 20 minut.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru