Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Salomon

Široký sortiment značky Salomon vás vybaví pro nejrůznější sportovní aktivity v oblasti outdooru a zimních sportů. Objevujte vybavení, obuv a oblečení pro sporty jako lyžování, skialp a turistiku v eshopu Hervis a nechejte si je doručit přímo k vám domů nebo do vámi vybrané prodejny!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

105 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Salomon - široká nabídka značky v eshopu Hervis

Fanoušci outdooru si oblíbili a cení si renomované značky Salomon pro její všestrannost: Ať již vybavení, oblečení nebo obuv, Salomon může nabídnout pro každou aktivitu a nejrůznější sportovní odvětví ten nejvhodnější sortiment.

Salomon - z rodinné firmy světová značka

V roce 1947 byla tato úspěšná značka Salomon založena malou rodinou z jihu Francie s příjmením „Salomon“. Zpočátku se zakladatelé zaměřili na výrobu lyžařského vázání, i když s řadou inovací. V 60. letech se syn rodiny Salomonových pustil do výroby bezpečnostního vázání, tedy lyžařského vázání s automatickým vypínáním. Tento revoluční vynález se stal v 70. letech na trhu šlágrem a značka Salomon se stala světovou špičkou v oblasti lyžařského vybavení. V roce 1980 byla na trh konečně uvedena první lyžařská bota. V polovině 80. let byla produktová nabídka rozšířena o turistickou obuv a Salomon tak pronikl i na trh s vybavením pro letní turistiku.

Pestrý výběr pro ženy, muže i děti

Salomon vyvíjí oblečení, vybavení a obuv pro nejrůznější sportovní aktivity. Pokud jste fanouškem outdoorových aktivit, jako je turistika, pak budete s produkty značky Salomon více než spokojeni. Jednotlivé části vybavení, jako jsou batohy, outdoorová obuv a outdoorové oblečení jsou zaměřeny zcela na vaše potřeby, abyste se cítili dobře jak na horách při náročných výstupech, tak i v údolích na dlouhých túrách. Také běh vás bude více bavit s funkčním oblečením Salomon. Průkopníkem je tato značka především v oblasti zimních sportů. Lyžaři, skialpinisté, snowboardisté a běžci na lyžích důvěřují značce Salomon již dlouhá léta a vybavují se touto značkou pro svá dobrodružství v zimní přírodě.
Naposledy se Salomon prosadil jako volnočasové oblečení. Mnoho lidí zaměřených na módu si oblíbilo ležérně sportovní styl bund a kabátů. Nejen stylovost, ale především funkčnost oblečení Salomon si získala celou řadu příznivců i v oblasti volnočasové módy.

Přesvědčili jsme vás o výhodách značky Salomon? Pak se podívejte v eshopu Hervis a objednejte si zboží přímo k vám domů nebo do nejbližší prodejny.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru