Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Skechers

Pokud hledáte pohodlné boty na volný čas, sportovní obuv nebo běžecké boty, pak můžete vybírat v eshopu Hervis z široké nabídky modelů Skechers ve všech módních barvách a velikostech. Prohlížejte a objednávejte přímo online k vám domů nebo do nejbližší prodejny, kde si můžete vaše nové boty Skechers přímo vyzkoušet.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

35 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Skechers - pohyb a pohodlí

Již od 90. let na sebe upozorňuje tato lifestylová značka neustálými inovacemi. Její boty udávají nejnovější trendy a spojuji v sobě sportovní aktivitu a volnočasový styl. Obuv Skechers je určena pro ženy i muže všech věkových kategorií. Samozřejmě jsou v nabídce i boty pro děti, nejrůznějších modelů. Mezitím se stala značka Skechers druhou nejprodávanější v USA. V jejích začátcích vyráběla holínky ve stylu Utility a skateovou obuv, která byla oblíbená především u mládeže. Postupně se firma specializovala na vývoj atletické obuvi a kombinuje funkční vlastnosti z oblasti sportu s jednotlivými modely.

Lifestylové modely Skechers jsou vybaveny funkcemi, jako je vnitřní vložka z paměťové pěny. Ta se přizpůsobí anatomickému tvaru nohy a zajistí tak velmi příjemné nošení. Místa otlaků jsou eliminována a je umožněna ergonomie kotníků. Také řada “Relaxed Fit” je zaměřena na komfort při nošení. Obuv Skechers se dělí na segmenty “GOrun” a “GOwalk”. Nejnovější technologie “FLEX” je zážitkem pro každou aktivitu. Podrážky těchto bot byly speciálně vyrobeny pro chůzi a běh. Speciální materiály a jejich zpracování zajišťují zlepšené tlumení a odpružení. Podrážka je více namáhána než u běžných bot a posiluje tak svaly chodidel, aniž bychom si toho všimli. Paměťová pěna vnitřní vložky zajišťuje, aby individuálně přesně seděly a také vaše pohodlí. Ať již pro optimální běh, den fitness nebo oblast volného času, obuv Skechers se vždy postará o vaši perfektní postavu!

Skechers nosí především slavné osobnosti z oblasti hudby a filmu. Hvězdy udávají svými botami nové trendy a vytvářejí nové možnosti kombinací. Pokud chcete být součástí tohoto světa a je pro vás důležité pohodlí a zajímavá obuv, pak vyzkoušejte boty Skechers. V eshopu Hervis najdete nejnovější modely, které si můžete objednat pohodlně až k vám domů!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru