Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Suunto

Sportovní hodinky Suunto jsou určeny pro fitness, běh a outdoor. Vyznačují se nejen sportovním výkonem, ale fungují také jako navigace. Objednejte si ještě dnes online praktické sportovní hodinky přímo až k vám domů nebo na vámi vybranou prodejnu!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

25 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Nastal čas pro sportovní hodinky Suunto!

Pokud jde o sportovní hodinky, pak je Suunto jedna z předních značek. Hodinky pomáhají zaznamenávat osobní výkony, sledovat váš pokrok a umožňují také navigaci v oblasti outdoorových aktivit. Ať již na běh, na fitness nebo pěší turistiku budou vaším ideálním průvodcem pro vaše sportovní aktivity.

Sportovní hodinky Suunto

V 30. letech začal finský geodet vyrábět lehké kompasy, které se daly nosit na zápěstí a přesto byly robustní. Firma, která se pojmenovala po svém prvním modelu „Suunto M-311”, dnes vyrábí nejen kompasy, ale také multifunkční sportovní hodinky. Nejoblíbenější modely jsou mimo jiné Core a Ambit3. Disponují mnoha funkcemi, jako GPS, měření času, automatické nastavení letního času, vibrační alarm a mnoho dalšího. Dále se zaznamenávají:

● rychlost
● druh chůze
● vzdálenost
● trasu
● převýšení
● spálené kalorie

S modelem Ambit3 můžete ukládat výsledky po každé sportovní činnosti pomocí speciální aplikace na počítač nebo smartphone a vyhodnocovat je. Funkci sportovních hodinek lze kromě jiného také přizpůsobit individuálním preferencím. Druhů sportu, pro které lze tyto speciální hodinky používat, je mnoho. Některé modely se nabízí v kombinaci s hrudním pásem, který měří srdeční frekvenci a zobrazuje na displeji čas.

S outdoorovými hodinkami Suunto můžete optimálně zaznamenávat výškový profil trasy při výstupech v horách a kontrolovat celkové převýšení. Data lze vyhodnocovat za delší časový úsek nebo i po jednotlivých aktivitách. Voděodolné sportovní hodinky jsou nabízeny v různých variantách: Jako měřiče tepu, běžecké hodinky, outdoorové hodinky, hrudní pás a v mnoha dalších provedeních.

Návštěva v eshopu Hervis se vyplatí, pokud hledáte nejnovější modely sportovních hodinek Suunto. Najdete zde široký výběr pro váš oblíbený sport a různé outdoorové aktivity. Objednávejte ihned online a objevujte výhody modelů Suunto Ambit a Suunto Core!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru