Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Under Armour

Under Armour je symbolem životního stylu, sportu a překonávání fyzických hranic. Jako skalní příznivci fitness nemůžete tuto špičkovou značku minout. Využívejte předností obuvi, oblečení a vybavení Under Armour a objednejte si je ještě dnes v eshopu Hervis, abyste mohli zahájit váš optimální trénink.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

82 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Under Armour v eshopu Hervis

Značka Under Armour je v USA již dlouhou dobu renomovaným výrobcem sportovního zboží a v posledních letech zaznamenala velmi razantní nárůst obliby. Profesionální vybavení a funkční sportovní oblečení využívá celá řada špičkových sportovců v mnoha sportovních odvětvích.

Under Armour - populární značka z Ameriky

Před 20 začal Under Armour vyrábět oblečení pro sportovce v oblasti bojových umění a funkční prádlo pro baseball a basketbal. Sportovní příslušenství vyrábí také v oblasti ledního hokeje, amerického fotbalu a mnoha dalších, jako například chrániče ramen. Již několik let vyrábí i sportovní oblečení, jako jsou trička, kalhoty a obuv. Dnes tato značka vybavuje několik fotbalových mužstev z i mimo USA a podporuje řadu týmů nejrůznějšího sportovního zaměření. Under Armour byla první značka, která vyrábí oblečení zvýrazňující postavu s termoregulačními vlastnostmi. Toto technologicky kvalitní a funkční zpracování oblečení se výrobcům natolik vydařilo, že je značka Under Armour velmi oblíbená i u vojáků. V nezvyklých oblastech s horkým podnebím prádlo pomáhá regulovat tělesnou teplotu.

Výkon na nejvyšší úrovni

Mnoho osobností ze světa sportu je podporováno značkou Under Armour. Herec a kulturista Dwayne “The Rock” Johnson, mistryně světa ve sjezdovém lyžování Lindsey Vonnová, americká fotbalová hvězda Tom Brady a špičkový baseballový hráč Bryce Harper jsou jen malou ukázkou předních světových sportovců, sponzorovaných a spoléhajících na značku Under Armour. Under Armour je také oficiálním partnerem Rakouského lyžařského svazu (ÖSV) a podporuje významně i rakouské sjezdové lyžování. Také v oblasti volného času si Under Armour vybudovala velké renomé. I když vyrábí převážně sportovní produkty, stal se z ní i symbol životního stylu. Stejně jako tašky a batohy se běžně nosí i trička, kalhoty a svetry. Under Armour je synonymem aktivního životního stylu a sportovních výkonů, proto můžete logo vzájemně propojených písmen “U” a “A” potkávat čím dál častěji.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru