Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Wilson

S tenisovým vybavením Wilson budete vždy vítěz. Dlouholeté zkušenosti americké značky při vývoji vybavení pro míčové sporty se odráží i v kvalitě jejich produktů. Přesvědčte se sami a objednejte si od tenisové rakety až po tašky na tenis vše od Wilson online u Hervis.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

55 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Wilson - kvalita v míčovém sportu již více než 100 let

Wilson je špičková značka pro vše, co se týká míčových her. Od her s raketou, jako je tenis, badminton a squash, přes fotbal a basketbal až po golf a baseball, má tato americká firma hodně co nabídnout. Ať již na zahradě s rodinou, ve škole, ve sportovním klubu nebo na turnajích, Wilson bude skvělým průvodcem sportovních nadšenců a jejich úspěchy - ať již na amatérské nebo profesionální úrovni.
Wilson je značka s dlouholetými zkušenostmi s výrobou vybavení pro míčové sporty. Firmu Thomas E. Wilson založil již před více než 100 lety. V roce 1917, několik let po založení, již byla značka Wilson velmi populární. Svetry, fotbalové míče, basketbalové míče a obuv na fotbal byly oblíbenými produkty tohoto amerického výrobce.
Wilson byl také první firmou, která uzavírala s profesionálními sportovci a trenéry marketingové kontrakty. V 20. letech mohla firma nabídnout již velmi širokou paletu produktů, od tenisových sítí a tašek, přes fotbalové dresy až po vybavení na golf a baseball, rybářství a fotbalové míče. Wilson se po celá léta angažuje i v oblasti vývoje produktů pro míčové hry. V 60. letech oslavila americká značka své globální zastoupení v Německu, Velké Británii a Japonsku. V polovině 80. let byly míče nebo rakety Wilson neodmyslitelnou součástí vybavení mnoha škol, sportovních klubů i oficiálních ligových soutěží. Určitě i vy jste již někdy, ať vědomě, či nevědomě, drželi v ruce míč Wilson. Později firma rozšířila svůj sortiment dokonce i o volejbalové míče.

Tenisové vybavení Wilson u Hervis

Především v tenise, který je v Evropě mnohem rozšířenější než populární americké sporty, jako je fotbal a baseball, je Wilson synonymem kvality a inovací. Za každým novým modelem tenisové rakety se skrývá myšlenka a zkušenosti hráčů pro zlepšení hry. Profesionální tenisté, jako Serena Williamsová nebo Roger Federer, jsou ve své kariéře úspěšní již dlouhá léta s vybavením Wilson. Různé tenisové rakety Wilson si můžete objednat jednoduše v eshopu Hervis. Udělejte si čas a prohlédněte si různé modely, protože vyhovující tenisová raketa je velmi důležitá pro úspěšnou hru. Rozhodující je nejen velikost nebo tloušťka rukojeti, ale na váš úder má vliv také hmotnost a výplet. Na trénincích a zápasech nesmí samozřejmě chybět ani další vybavení, jako tenisová taška nebo tenisové míčky. Podívejte se jednoduše v našem tenisovém eshopu a nechejte si doručit své vybavení Wilson domů nebo na vybranou pobočku Hervis.
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru