Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

X-Fact

X-Fact nabízí sportovně aktivním zákazníkům horská a crossová kola pro náročnou cyklistiku v přírodě a fitness stroje pro cílený trénink v pohodlí domova. Objevujte naši aktuální nabídku a objednávejte X-Fact jednoduše online u Hervis.
Akce  
Odstranit všechy filtry x

46 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
X Fact Ice Fun
-37%
X Fact  Ice Fun
999 Kč
místo 1,599 Kč *
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

X-Fact - jízdní kola, domácí trenažéry a další

X-Fact je všestranná značka, která je známá především v oblasti jízdních kol. X-Fact ale nabízí mnohem víc: Od holí pro nordic walking až po fotbalové branky a trampolíny můžete vše objednávat jednoduše v eshopu Hervis.

Jízdní kola X-Fact

Rádi byste zažili dobrodružství v přírodě? A to nejlépe na kole? Pak je pro vás horské kolo to pravé. X-Fact nabízí ženám i mužům horská kola pro akční a sportovní výlety. Kola X-Fact samozřejmě dodáváme v různých velikostech. Od obratných 26placových kol až po trendy 29palcová kola pro nejrůznější nároky.
Značková horská kola mají většinou rám z hliníku nebo karbonu pro odlehčené kola. Kromě toho jsou u kol použity kvalitní převody Shimano. Dle modelu jsou v nabídce kola s 18 až 30 různými převody.
Pro všechny, kteří rádi jezdí i na písku nebo sněhu, jsou ideální terénní jízdní kola X-Fact. Se svými obzvláště širokými pneumatikami zajistí značkové modely „Fat Rhino” vynikající jízdní vlastnosti i na měkkém povrchu. Kromě horských kol nabízí X-Fact i crossová kola. Díky sportovní, ale přesto pohodlné poloze sedadla, si tento typ kola získal oblibu nejen v terénu, ale i na asfaltu.

Sport a fitness u vás doma

Abyste se mohli fitness věnovat i mezi svými čtyřmi stěnami, X-Fact nabízí nejrůznější, náročné fitness stroje. Můžete tak například s rotopedem X-Fact absolvovat vás každodenní kardio trénink nebo je používat k rehabilitaci. Kromě ergometru představuje crossový trenažér optimální stroj pro fitness na doma. Na rozdíl od rotopedu se crossové trenažéry používají ve stoje a člověk na nich vykonává pohyb podobný běhu. Crossové trenažéry od X-Fact přesvědčí svou flexibilitou. Na více než 30 stupních si můžete individuálně nastavit váš trénink. LCD displeje zabudovaného počítače informují o čase, rychlosti, spotřebě energie, pulzu a mnoha dalších parametrech pro vyhodnocení tréninku a stanovování nových cílů.
V eshopu Hervis najdete špičkové sportovní zboží za příznivé ceny. Jednoduše navštivte značkový obchod, objevujte aktuální výprodeje X-Fact a pohodlně objednávejte online!
14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru