Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
somealttext
ALL EYES ON ME
Puma
Zda fotbalista, běžec nebo fitness nadšenec, s Pumou jste vždy napřed! V Hervis internetovém obchodě můžete objevovat obuv, oblečení a vybavení Puma pro všechny druhy sportů. Začněte svůj optimální trénink dnes a objednejte on-line právě teď a pohodlně z vašeho domova!
Puma pro ženy Puma pro ženy
dětské tréninkové kalhoty
Dámské legíny
Puma 
Style Leggings G
dětské tréninkové kalhoty
Objednat

"Pro můj Ginga trénink nejraději nosím prodyšné oblečení, které mi umožňuje naprostou volnost pohybu. Můj oblíbený outfit z nejnovější kolekce je kombinace ALL EYES ON ME ¾ legín a PWRSHAPE Forever Podprsenky"

Fernanda Brandao
Fitness Instructor

Puma pro muže Puma pro muže
Puma 
Austria Men Tee
pánské fanouškovské tričko
699 Kč
product sold out
Austria Men Tee
PUMA VIDEO
tady se mrkněte

Tipy na večerní trénink: Žiješ naplno, jen když překonáš nástrahy počasí. Běžecké a tréninkové vybavení od PUMA tě ochrání i když je venku nevlídně nebo dokonce tma - takže žádné výmluvy! Udrží tě v suchu! Udrží tě v teple! A budeš vždy vidět!

PUMA. Forever Faster.


Puma - tvůj partner pro sport

Puma je jedna z neojblíbenějších sportovních značek na světě a spoléhají na ní i ti nejlepší z nejlepších.

Puma jako globální značka

Značka byla založena v roce 1948 v Německu, jejím zakladatelem byl jistý Rudolf Dassler. Ten nebyl v tomto odvětví nováčkem, jednu továrnu na boty již měl, a to společně se svým bratrem Adolfem Dasslerem. Po nějaké době se bratři rozešli a Adolf si založil svou vlastní firmu Adidas. Rudolf pokračoval pod jménem Puma.  Puma je známá jako výrobce fotbalové obuvi a ve své historii sponzorovala mnoho významných fotbalistů (Pelé, Eusébio, Johan Cruijff, Enzo Francescoli, Diego Maradona, Lothar Matthäus, Kenny Dalglish, Didier Deschamps či Gianluigi Buffon). Sponzoruje rovněž některé národní fotbalové týmy i Českou fotbalovou reprezentaci.

14 dní na vrácení peněz 14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů 100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru