Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Hervis Sportsclub Jen pro členy Klubu

VAŠE VÝHODY S HERVIS SPORTSCLUBEM:

ZÍSKEJTE ROČNÍ BONUS AŽ 4%!
Být aktivní se vyplatí: Při každém nákupu s klubovou kartou v prodejně Hervis bude částka přičtena na Vaše osobní Hervis konto – bez ohledu na to, jestli nakupujete v ČR nebo jiné zemi. Se svou klubovou kartou můžete využívat výhodné nabídky a slevy u Hervis Sports po celé Evropě.

Jednoduše: Čím vyšší je částka Vašich nákupů na konci roku, tím vyšší je procento bonusu:

Při ročním nákupu nad 5 600 Kč
sleva 2%
Při ročním nákupu nad 14 000 Kč
sleva 3%
Při ročním nákupu nad 28 000 Kč
sleva 4%Na konci svého zúčtovacího období obdržíte poukázku ve výši svého ročního bonusu, kterou můžete použít při nákupu ve všech obchodech Hervis ČR. Poukázku není možné vyměnit za hotovost a nevztahuje se na nákup dárkových poukázek.


EXKLUZIVNÍ NABÍDKY

Hervis Sports nabízí pouze pro členy klubu stále nové atraktivní nabídky. Během klubových nákupních dnů, s klubovými slevami nebo klubovými poukázkami šetříte své peníze a zároveň se Vám ještě načítá Vaše roční věrnostní sleva.


HERVIS SPORS CLUB PO CELÉ EVROPĚ

Se svou klubovou kartou získáte výhody nejenom v Česku – výhodné nabídky a slevy je možné získat po celé Evropě! V těchto zemích můžete s Vaší klubovou kartou využít exkluzivní výhody zákaznického klubu:

  • Česká republika
  • Chorvatsko
  • Maďarsko
  • Německo
  • Rakousko
  • Slovinsko


VÍCE NEŽ FÉR: ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Jako člen klubu můžete do 6 týdnů a bez pokladní účtenky vrátit nepoužité zboží, které bylo koupeno s klubovou kartou. V daném obchodě pak získáte peníze za Váš nákup zpět. Předpokladem je, že byla při nákupu zboží načtena Vaše členská karta. Za zboží zakoupené v zahraničí není možné vracet peníze na prodejnách v ČR.


PROTOŽE NE VŽDY TO SEDI: ZARUKA VYMĚNY

Pokud byste jako člen klubu nebyl z jakéhokoliv důvodu spokojen se zbožím, které jste si koupil v obchodě Hervis, můžete jej do 6 týdnů a bez pokladní účtenky, v daném obchodě vyměnit, pokud je zboží nepoužité a nepoškozené. Předpokladem je, že byla při nákupu zboží načtena Vaše členská karta. Zboží zakoupené v zahraničí není možné vyměnit na prodejnách v ČR.


FITNESS NÁČINÍ AŽ DO DOMU: BEZPLATNÁ DONÁŠKA

Vy sportujete, my doručíme: jako člen klubu si nemusíte dělat starosti s přepravou objemných fitness zařízení. Při nákupu v obchodě Hervis, Vám zajistíme dovoz do 20 km zdarma.

Hervis SportsClub Hervis SportsClub
VŠE NA JEDNO KLIKNUTÍ

Klikněte & Informujte se: Aktivujte si svou členskou kartu také on-line na www.hervis.cz a budete mít nepřetržitě přístup k Vašemu osobnímu Hervis kontu, kde získáte přehled o obratech a ročních bonusech.

Klikněte & ušetřete:
PProfitujte stále znovu ze skvělých klubových nabídek, jako jsou online klubové poukázky, regionální akce, zlevněné vstupy nebo nabídky našich partnerů.

Klikněte & vyhrajte:
Vyhrajte VIP balíčky na mezinárodní akce, wellness nebo aktivní víkendy.

Mobilní aplikace pro věrnostní karty

Pokud nechcete nosit kartu při sobě, jednoduše si můžete stáhnout aplikaci Portmonka a využívat výhody karty tímto způsobem. Zárověň budete lépe informováni a našich nabídkách a akcích přímo pro Vás.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru