Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Montáž jízdního kola

Nákup kola v prodejně Hervis

Pokud si kupujete kolo v prodejně, doporučujeme Vám zakoupit si k němu i průkaz kola. V průkazu kola je zahrnuta profesionální montáž kola, kterou si můžete nechat provést přímo na místě.
 
Nákup kola v internetovém obchodě

Naše kola zakoupená přes e-shop jsou doručena částečně smontována a zabalena v krabici. Montáž kola není zahrnuta v ceně a vyžaduje odborné znalosti.
V případě vyzvednutí kola v některé z prodejen Hervis (Click & Collect) si můžete přiobjednat kompletní montáž (v posledním kroku Vaší objednávky - na straně přehledu objednávek). Montáž neprovádíme v prodejnách Hervis Express (Praha - Hlavní nádraží).

Cena za kompletní montáž kola činí 199,- Kč. Montáž se platí zvlášť při vyzvednutí v prodejně Hervis a trvá navíc 2 - 4 pracovní dny. Upozornění: V tomto případě není možná platba kola na dobírku.

Pokud se rozhodnete pro kompletní montáž kola, je Vaše kolo zasláno přímo na prodejnu Hervisu dle Vašeho výběru. Jakmile kolo dorazí, bude Vás náš odborný personál kontaktovat z důvodu případných dotazů/speciálních požadavků a sdělení předběžného termínu vyzvednutí. Ušetříte tak čas a můžete si Vaše kolo užívat s příjemným pocitem bezpečí.

Náš kompletní sortiment jízdních kol najdete zde >>

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru