Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down
Předchozí
x Zavřít

Běžecká obuv

Pro každého běžce je nezbytná správná běžecká obuv, neboť ten, kdo běhá se špatnými botami, riskuje zranění a poškození kloubů. V rámci běžeckého vybavení Hervis najdeš řadu běžeckých bot od špičkových výrobců, jako je Asics nebo Nike, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a mnoha prvky, které při běhu zajišťují optimální bezpečnost a komfort. Seznam se se sezónními modely a rovnou si objednej svého favorita!

Akce  
Odstranit všechy filtry x

199 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně
 
*Místo cena: Nezávazná doporučená spotřebitelská cena

Běžecká obuv | Hervis on-line shop

Jakou běžeckou obuv vybrat?

V posledních letech se stále více dostává do popředí význam správné běžecké obuvi. Příliš dlouho byl podceňován vliv špatně padnoucích bot nejen na nohy, nýbrž na celé tělo. Běžecká obuv je sportovní obuv, která byla vyvinuta speciálně pro běh. Díky tlumícím prvkům, stabilizačním technologiím, speciálním povrchům a pomůckám proti srolování může mít obuv nemalý vliv na tvé běžecké úspěchy a fyzický stav. Podle značení na podrážkách můžeš poznat, zda je tvá běžecká obuv extra zesílená a zda při běhu zabrání podvrknutí. Gelové tlumící prvky poskytují tvým nohám a kloubům dodatečnou ochranu před příliš velkou zátěží. Výrobci námi nabízené běžecké obuvi, jako Asics, Nike a Salomon jsou průkopníky tohoto trendu a pracují na stále efektivnějších technologiích. Všechny naše boty mají nízkou hmotnost, abys při běhu neměl zbytečnou zátěž a aby ses mohl plně věnovat svému tréninku.

Důležité je také specifikovat, jaký jsi druh běžce, resp. běžkyně. Neboť běžecká obuv nabízí mnoho použití, jako například pro walking nebo jogging. Přitom je důležité věnovat pozornost povrchu podrážky obuvi. Samozřejmě ti při tvém rozhodování mohou poradit naši odborníci v prodejnách Hervis. Každá naše prodejna nabízí bezplatnou analýzu chodidla a v některých VIP dnech a večerech, o kterých tě budeme rádi informovat prostřednictvím členství Hervis, si můžeš v našich prodejnách ve spolupráci s firmou Asics nechat provést profesionální analýzu běhu a chodidla pomocí senzorového vyhodnocování a následně si nechat poradit. Neboť kromě dobře padnoucí obuvi záleží rovněž na tom, kde rád běháš.

Pokud jsi milovníkem běhů na dlouhé trasy mimo asfalt, nabídnout ti naši experti běžeckou obuv pro trailrunning. Tyto boty jsou mimořádně stabilní a odolné proti povětrnostním vlivům. Díky nim můžeš prozkoumat a dobýt i neschůdné terény. Pokud ale raději trénuješ na maraton a proto používáš právě asfaltové cesty, nebo pokud si prostě po práci chceš zaběhnout pár koleček v daném místě nebo parku, pak máš díky naší běžecké obuvi určené pro running zajištěn ten nejlepší výběr.

Takže vzhůru do toho! Nákup obuvi je pouhý začátek, cíl na tebe teprve čeká. Mezi tím musíš běhat. Ale s našimi botami to alespoň bude pohodlné.

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru