Porovnejte ceny a ušetřete!

Schildkröt

Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

545 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
545 Kč
mastersport.cz
mastersport.cz Skladem
cena od
545 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper

Dětské hopsadlo Schildkröt Fun Jumper:Fun Jumper od značky Schildkröt poskytne vašim dětem zábavu na dlouhé hodiny. Kouzlo hopsadla spočívá v jednoduchosti. Stačí stoupnout na pěnovou kostku, chytit se pružných držadel a dítě můžete začít skákat. V pěnové kostce jsou ukryté pískající komponenty, které zapískají po každém dopadu na zem, což děti ještě více povzbudí. Fun Jumper Schildkröt je ideální pomůckou na ven i domů do pokoje. Dítě si na něm cvičí koordinaci, rovnováhu i vytrvalost. Maximální zatížení hopsadla je 50 kg.  Klíčové vlastnosti dětského hopsadla Schildkröt Fun JumperFun Jumper Schildkröt poskytne vašim dětem zábavu na dlouhé hodinyStačí stoupnout na pěnovou kostku, chytit se pružných držadel a dítě může začít skákatV pěnové kostce jsou ukryté pískající komponenty, které zapískají po každém dopadu na zemFun Jumper je ideální pomůckou na ven i domů do pokojeDítě si na něm cvičí koordinaci, rovnováhu i vytrvalostMaximální hmotnost uživatele:50 kgHmotnost hopsadla:480 gMateriál:NBR, TPR, PE

Produkt Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper z kategorie tyče si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 545 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper od značky SCHILDKRÖT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper a také tipy, jak vybírat tyče. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper?

Aktuálně můžete produkt Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper koupit již od 545 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper EAN kód?

EAN kód pro Dětské skákadlo SCHILDKROT Fun Jumper je 4000885703061. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.