Porovnejte ceny a ušetřete!

Genius

Genius SW-2.1 300X

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

699 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
699 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Genius SW-2.1 300X

Reproduktory Genius SW-2.1 300X:Toužíte při sledování filmů u sebe doma po podobném zážitku, jaký míváte v kině? Skvělým společníkem se stanou 2.1kanálové reproduktory Genius. Jakožto aktivní reproduktory mají již integrovaný zesilovač, a tak dokážou přehrát hudbu přímo ze zdroje. Klíčové vlastnosti reproduktorů Genius SW-2.1 300X Genius reproduktory vás okouzlí špičkovou kvalitou přenášeného zvuku při sledování filmů Jedná se o aktivní reproduktory Výkon reproduktorů má hodnotu 10 W Frekvence dosahuje od 25 do 18000 Hz Impedance reproduktorů činí 6 Ohm Barva reproduktorů Genius je černá Váží 1,218 kg Rozměry reproduktorů odpovídají 7 × 14 × 4 cm (vך×h) Reproduktory Genius potěší i dalšími funkcemi Reproduktory Genius navodí dokonalou atmosféru při sledování filmů nebo poslechu vaší oblíbené hudby. Disponují mikrofonem, díky kterému můžete telefonovat přes handsfree. Nezklame vás ani jejich výkon Vyšší výkon reproduktorů neznamená vždy vyšší hlasitost, ale přesto může napovědět, jak velkou místnost jsou schopné ozvučit. Reproduktory...

Produkt Genius SW-2.1 300X z kategorie reproduktory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 699 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Genius SW-2.1 300X od značky GENIUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Genius SW-2.1 300X a také tipy, jak vybírat reproduktory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Genius SW-2.1 300X?

Aktuálně můžete produkt Genius SW-2.1 300X koupit již od 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Genius SW-2.1 300X?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Genius SW-2.1 300X skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Genius SW-2.1 300X EAN kód?

EAN kód pro Genius SW-2.1 300X je 4710268259299. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.